"Ekologiczny" samochód

15 Mar 2012, 13:59

Mam małe pytanie ale zanim do niego dojdę muszę opowiedzieć o co mniej więcej chodzi.
Ostatnio z nudów przerobiłem malucha na "ekologiczny" tzn dodałem pedała od roweru wszystko podłączyłem i teraz chcę się chwile pobawić ale:
-Czy jeśli mnie złapie policja (na pewno nie za przekroczenie prędkości :D) to zaliczy ten pojazd do samochodów czy rowerów? Wyjąłem silnik i wszystkie inne "wnętrzności" więc jedyne co łączy tego malucha z autami to karoseria :D
guzior
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 01 01 2001

15 Mar 2012, 14:30

o kurcze
maluch z pedałami od roweru
Daj zdjęcia jakieś
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany
 
Posty: 981
Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

15 Mar 2012, 14:56

jeszcze nie skończony ;DD myślę że pod koniec marca będzie gotowy :D ale przydała by mi się odpowiedź na moje pytanie :D
guzior
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 01 01 2001

22 Mar 2012, 14:02

nikt nie wie? :D kurde
guzior
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus RX500h - czy taki samochód ma jakieś wady?
    Najmocniejsza hybryda w modelu RX to właśnie wersja 500h dysponująca silnikiem benzynowym i tu uwaga TURBO benzynowym! Przyzwyczailiśmy się że w samochodach tej marki występują silniki bez doładowania, a tu taka niespodzianka ...
    Renowacja, naprawa podsufitki w samochodzie - instrukcja
    Naprawa podsufitki w samochodzie wymaga od nas trochę pracy i myślę że większość osób wiedząc jak to zrobić poradziła by sobie z takim problemem. Opiszę jak naprawić podsufitkę od której zaczyna odpadać materiał ...