Praca na lawecie

Praca na lawecie

07 Lis 2015, 11:59

Dzień dobry,
Mam takie nie typowe pytanie, mam zacząć pracę na lawecie lecz trochę się boje ze w zimę wpadnę w puślisk i przywalę komuś. Jak to wygląda od sprawy umowy czy będę musiał płacić za wszystko ?
Koniak96
Nowicjusz

Auto: Ford

Re: Praca na lawecie

07 Lis 2015, 12:04

Od tego masz ubezpieczenie OC komunikacyjne + OC działalności firmy :)

Pozdrawiam,
Łukasz
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40

07 Lis 2015, 12:07

Właśnie jak gadałem z tym szefem powiedział, że jak coś przywalę np zahaczę bramę to ja będę odpowiadać za szkody.. ale nie dał mi dokładniej info co do walnięcia
Koniak96
Nowicjusz

07 Lis 2015, 12:28

czyli jak przywalę w zimę to nie mam co sie przejmować ?
Koniak96
Nowicjusz

07 Lis 2015, 13:04

To zależy co uszkodzisz i w jakich okolicznościach. Za samą lawetę możesz odpowiadać jednak za przykładowo uszkodzone ogrodzenie odszkodowanie powinno być wypłacone z OC pojazdu. Do poczytania masz tu pierwszy lepszy link z Google na ten temat http://regiomoto.pl/portal/finanse/wypa ... -za-szkody :)

Pozdrawiam,
Łukasz
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla
    Dzięki licznym poprawkom w konstrukcji wewnętrznej i mechanizmach dźwigni druga generacja pięcio- i sześciobiegowych skrzyń Opla w porównaniu z konkurencją uzyskała doskonałe wyniki w zakresie jakości zmiany biegów. ...
    Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe
    Moc 221 kW (300 KM) i moment obrotowy 380 Nm, sprint od zera do 100 km/h w pięć sekund – nowe Audi S3 Sportback oferuje najlepsze osiągi w swojej klasie. Charakteryzuje się też wzorcową efektywnością: silnik 2.0 TFSI ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light
      Jaguar