Ekonomiczne auto do 15k. Dziennie 100km

02 Lip 2011, 21:10

wydaje mi się że jak najbardziej.a matiza autem mi się wydaje że nazwać nie można ale tak jak rozmawiam z sąsiadka typu kiedy kupi Pani sobie samochód?przecież mam matiza?ale ja mówiłem samochód a nie 'samochód' taki zarcik.:)
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany
 
Posty: 981
Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

03 Lip 2011, 06:58

seba145 napisał(a):a matiza autem mi się wydaje że nazwać nie można ale tak jak rozmawiam z sąsiadka typu kiedy kupi Pani sobie samochód?przecież mam matiza?ale ja mówiłem samochód a nie 'samochód' taki zarcik.:)


A Twoje CC 700 można nazwać samochodem? Matiz zapewni lepsze przyspieszenie i więcej miejsca, ma zdecydowanie lepsze wyposażenie. Więc pod tym względem zastanowiłbym się czemu Ty sobie nie kupisz samochodu :lol:

Daruj sobie na przyszłość pisanie takich bzdur po publicznym forum, a jeśli chcesz dalej twierdzić, że Matiz to nie samochód to najpierw sam kup sobie samochód :evil:
Gdybyś przesiadł się z np. Mondeo, Vectry, Omegi czy chociażby E36 to mógłbyś powiedzieć, że to nie jest samochód bo różnica byłby wówczas znaczna. W obecnym układzie uważam to za bzdurę z Twojej strony. Koniec tematu.


Wybaczcie OT ale śmieszą mnie takie rady, gdzie gość twierdzi że Matiz nie jest samochodem a sam jeździ CC 700.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2201
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

03 Lip 2011, 15:55

przecież wiem że ten mój to też nie jest samochód ale Ty się tak nie denerwuj bo nie doczekasz zimy,zażartowac nie można czy jak?weź przestan już bo to wiem nie od dziś że CC nie jest samochodem i nie musisz mi tego mówić.
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany
 
Posty: 981
Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002