Fabia Opony zimowe

23 Gru 2006, 18:06

Witam.
Chciałbym sprawić sobie nowe opony zimowe do swojego samochodu tylko nie wiem co kupić Może Michelin Continental GoodYear po prostu nie wiem. Posiadam letnie opony firmy MATADOR i są takie głośne że nie da się na nich jeździć i nie chciałbym kupić następnych takich beznadziejnych opon.
Pozdro
Maninnew
Nowicjusz
 
Posty: 14
Auto: Nie mam

23 Gru 2006, 18:24

Witam,
Podaj jeszcze jakiego rozmiaru szukasz? Ile jesteś w stanie przeznaczyc na zakup takiego kompletu opon...?
Pozdro. Kacper
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

24 Gru 2006, 10:26

Chce przeznaczyc max 1200 zł Rozmiar letnich 185/60/R14 ale zimowe chciałbym kupić 175/65/R14 Pozdrawiam
Maninnew
Nowicjusz
 
Posty: 14
Auto: Nie mam

26 Gru 2006, 23:47

W tym roku nie wiem czy beda Ci potrzebne zimowe opony ale zawsze warto miec. Wedlug mnie powinienes pojechac do odpowiedniego punktu gdzie fachowcy doradza Ci jakich opon potrzebujesz.


Pozdrawiam,
Hammond
Pozdrawiam,
Hammond
Hammond
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 75

27 Gru 2006, 17:35

Maninnew napisał(a):Chce przeznaczyc max 1200 zł Rozmiar letnich 185/60/R14 ale zimowe chciałbym kupić 175/65/R14 Pozdrawiam

Maksymalnie wychodzi na oponę w tym rozmiarze 300zl które możesz przeznaczyć tak więc będą to na pewno opony z wyższej półki ;)
Polecam oponki Goodyear Ultra Grip 6 oparte na nowej technologii 3D-BIS (system trójwymiarowego blokowania wzajemnych pozycji klocków bieżnika), która przy zwiększeniu ilości rowków zachowuje sztywność klocków. W cenie którą podałeś powinieneś spokojnie się zmieścić.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

27 Gru 2006, 18:38

Orientowałem się i z nowych opon z firmy GoodYeer można kupić tylko Ultra Grip7
Zastanawiam się także nad Michelin Alpin A3 lub coś z Continentala
Co sądzicie na temat opony GoodYear Ultra Grip 7??
Pozdrowienia :D
Maninnew
Nowicjusz
 
Posty: 14
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy Polacy znają się na motoryzacji?
    Blisko 80% badanych Polaków twierdzi, że motoryzacja to ich hobby, a najczęstszym tego przejawem jest oglądanie motoryzacyjnych programów telewizyjnych. Takie wnioski płyną z najnowszego badania zrealizowanego ...
    Grillowanie, wyjazdy czy wesela - wczorajszy kierowca
    Letnie grillowanie, wyjazdy czy wesela często łączą się ze spożywaniem alkoholu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w takiej sytuacji często nie są zdolne do prowadzenia samochodu nie tylko tego samego wieczoru, ...

31 Gru 2006, 14:00

Michelina odpuść.
W swojej Fabce miałem Nokiany i Toyo. Polecam obydwie firmy, sprawdziły się wyśmienicie zarówno w sniegu jak i na suchej nawierzchni.
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce