[VW Polo 6r] Falujące obroty

[VW Polo 6r] Falujące obroty

23 Lip 2015, 11:12

Witam,
mam dziwny problem z moją polówką (1,6 TDI, 105km). Zauważyłem że podczas jazdy z wyłączoną klimatyzacją wszystko jest ok. Problem zaczyna się kiedy ją włączę. Podczas jazdy i wciśnięciu sprzęgła w celu zmiany biegu obroty spadają dosyć nisko, a następnie podbijają do 1200obr. i wracają do "normalnych" 900obr. Czy to możliwe, że problem powoduje klimatyzacja? Dodam, że na luzie wszystko jest w porządku. Poszukałem trochę w internecie i możliwe, że jest to spowodowane małą ilością czynnika chłodzącego.
krzysztof221
Obserwowany

Auto: VW Polo 6r
Silnik: 1.6 TDI, 105km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

KANGOO Z.E. - bardziej autonomiczne, szybsze i łatwiejsze w ładowaniu KANGOO Z.E. - bardziej autonomiczne, szybsze i łatwiejsze w ładowaniu
    Nowe Kangoo Z.E. oferuje cztery główne innowacje: nowy akumulator trakcyjny, nowy silnik, nowy układ ładowania i pompę ciepła zintegrowaną z układem klimatyzacji. Dzięki tym innowacjom Nowe Kangoo Z.E. zapewnia największą ...
    BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny
    Podczas światowej premiery BMW i3 Concept Coupe firma BMW Group pokazała dynamiczną i ekscytującą wersję bezemisyjnego pojazdu koncepcyjnego z segmentu ekologicznych samochodów klasy premium. Pojazd studyjny zaprezentowano ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11