[VW Polo 6r] Falujące obroty

[VW Polo 6r] Falujące obroty

23 Lip 2015, 11:12

Witam,
mam dziwny problem z moją polówką (1,6 TDI, 105km). Zauważyłem że podczas jazdy z wyłączoną klimatyzacją wszystko jest ok. Problem zaczyna się kiedy ją włączę. Podczas jazdy i wciśnięciu sprzęgła w celu zmiany biegu obroty spadają dosyć nisko, a następnie podbijają do 1200obr. i wracają do "normalnych" 900obr. Czy to możliwe, że problem powoduje klimatyzacja? Dodam, że na luzie wszystko jest w porządku. Poszukałem trochę w internecie i możliwe, że jest to spowodowane małą ilością czynnika chłodzącego.
krzysztof221
Obserwowany

Auto: VW Polo 6r
Silnik: 1.6 TDI, 105km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Minęło 40 lat Malucha - Fiat 126p Minęło 40 lat Malucha - Fiat 126p
    Pierwsze egzemplarze Fiata 126p popularnego Malucha zmontowano 6 czerwca 1973 roku w zakładach dawnej Fabryki Samochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej, z oryginalnych włoskich części, gdyż wcześniej, od 1972 roku ...
    Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania! Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania!
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI