Fiat Siena - dziwny wyciek??

21 Kwi 2007, 19:34

Witam!
Mam nastepujacy problem i prosilbym o rade... Otóż gdy po jezdzie zgasze silnik z mojej rury wydechowej kapią krople jakiejs cieczy.Mam instalację gazową.Próbowałem tej cieczy do ust i nie czułem zadnego smaku (wydawała się jakby woda).Czy to znaczy ze mam usawioną za duzą dawke gazu i to gaz "ucieka" ??
mieczkos997
Nowicjusz
 
Posty: 29
Auto: nie mam

21 Kwi 2007, 21:01

dużo ci nie podpowiem ,ale...gdy kapie woda z wydechu to jest dobry obiaw...(oczywiście nie bez pezsady) poniewaz katalizator odpowiednio działa.Spróbuj tez zmienić dostawce gazu...na innym gazie może byc inaczej...ale niech ktoś bardziej kumaty od gazu sie wypowie...
ZZZ-zakuć ,zaturbić, zapi***alać
misiekemeryt160
Początkujący
 
Posty: 162
Miejscowość: DZIAŁDOWO

21 Kwi 2007, 21:09

Hmm podbudowała mnie Twoja wypowiedz :) Ogólnie myślę,że moj samochod nie pali dużo ( ok 9-10l na 100km) ale myslalem ze jest jakis problem z ustawieniem dawki gazu i że pali wiecej niz powinna
mieczkos997
Nowicjusz
 
Posty: 29
Auto: nie mam

21 Kwi 2007, 21:15

9-10 na setke przy silniku 1.6 t tak może troszkę o 1 litr przy dużo...tyle pali polonez...a polonezy to jednak chlory :D najlepiej żebys wyregulował dawke sobie na analizatorze spalin...on Ci pokaże wszystko czego za dużo czego za mało
ZZZ-zakuć ,zaturbić, zapi***alać
misiekemeryt160
Początkujący
 
Posty: 162
Miejscowość: DZIAŁDOWO

21 Kwi 2007, 21:49

Hmm dzieki za posty :) Jesli ktos mialby inne opinie badz rady to zapraszam do pisania :)
Pozdro
mieczkos997
Nowicjusz
 
Posty: 29
Auto: nie mam

15 Cze 2007, 10:26

9-10 l na 100 w miescie czy na trasie ?
:twisted:
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
turbojajko
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 136
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Silnik V12 - Lamborghini
    Z mocarnymi jednostkami V12 kojarzy się również największy konkurent Ferrari, czyli Lamborghini. Włosi stworzyli dwie generacje swojej słynnej V-dwunastki. Skupmy się na pierwszej, bo to ona w dużej mierze ukształtowała ...
    10 ciekawostek na temat Toyoty
    Toyota to dziś największy koncern motoryzacyjny świata i jedna z największych firm na naszym globie pod względem przychodów. Japońska marka odnosi sukcesy na rynkach od Ameryki, przez Europę i Azję, aż po Australię. ...

15 Cze 2007, 17:02

w miescie oczywiscie
mieczkos997
Nowicjusz
 
Posty: 29
Auto: nie mam

16 Cze 2007, 15:41

:lol: Takie zużycie w mieście jest zupełnie poprawnym zużyciem.
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina