Fiesta 1.1 gaśnie na zimnym silniku

10 Lip 2011, 20:43

Witam, mam Forda Fieste 1.1 KAT w benzynie (składak z 1997 roku) buda z 1990r.Samochód gdy nie jest rozgrzany gaśnie. musi pochodzić na jałowych obrotach pare minut.Z boku mam chyba "ssanie reczne" ale to tylko zwiększa obroty silnika lecz gdy rusze dalej to samo- gaśnie.
Prosze o pomoc, co to może być? Pozdrawiam :)
JanekZ
Nowicjusz
 
Posty: 27
Miejscowość: Pasłęk

10 Lip 2011, 20:45

mała poprawka zapomniałem dodać gaśnie gdy ruszam ( muszę ostro gazować)
JanekZ
Nowicjusz
 
Posty: 27
Miejscowość: Pasłęk

18 Lip 2011, 14:14

Silnik na gaźniku (ssanie) za mały poziom paliwa w komorze pływakowej lub przytkana dysza przyśpeszenia.
arciasty
Stały forumowicz
 
Posty: 1012
Miejscowość: koluszki

24 Lip 2011, 21:54

czyli co mam zrobić? Zrobie to sam w domu?
JanekZ
Nowicjusz
 
Posty: 27
Miejscowość: Pasłęk

02 Sie 2011, 17:34

jeżeli się na tym nie znasz, to lepiej nie ruszaj bez asysty kogoś bardziej wdrożonego w temat. W razie potrzeby polecam Pana który ma sporo aut na części, bo przy starszych autach raczej nie warto świrować i latać mpo hurtowniach za nowymi, a ten Pan zawsze daje gwarancje na swoje części - [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
pozdrawiam
MARCIA7
Nowicjusz
 
Posty: 25
Auto: mercedes s320

02 Sie 2011, 17:35

sorki, to nie tamten link oczywiście

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

ten jest poprawny
MARCIA7
Nowicjusz
 
Posty: 25
Auto: mercedes s320
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Nyck de Vries dołącza do TOYOTA GAZOO Racing
    Holender Nyck de Vries będzie nowym zawodnikiem TOYOTA GAZOO Racing. 25-latek będzie pełnił rolę kierowcy testowego i rezerwowego w zespole startującym w mistrzostwach świata w wyścigach długodystansowych (FIA WEC) do końca ...