Filtr paliwa i zimne powietrze

Filtr paliwa i zimne powietrze

28 Wrz 2010, 22:01

Czy tłok dwu-zaworowy w silniku rzędowym o układzie widlastym posiada przejście na panewke dwu osiową cylindra o pojemności powyżej 2 litrów z zmiennymi fazami rozrządu i wielowahaczowym układzie promieniotwórczym skrzyni biegów z 6 przełożeniami i luzem neutralnym z przejściem na tryb wsteczny przy włączonym zapłonie silnika krokowego z alternatorem dalekobieżnym i systemem kontroli trakcji w moście napędowym znajdującym sie z tyłu przy dyferencjale o przełożeniach 3.15 i elektroszperze włączającej sie z miejsca kierwocy znajdującej sie przy włączniku trybu sportowego w którym pompa paliwowa o zapotrezbowaniu 255l na godzine przetważa więcej paliwa a filtr stożkowy wyciąga więcej zimnego powietrza?
karoseria14
Nowicjusz

Miejscowość: z daleka

Re: Filtr paliwa i zimne powietrze

01 Paź 2010, 05:27

zabiłeś mnie tym pytaniem... :lol:
ggmarszal
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radziechowy
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Accord VI 2,0 / 406 2,0 / 75 2,0 / Passat B5 1,8T [D] Accord VI 2,0 / 406 2,0 / 75 2,0 / Passat B5 1,8T
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik benzynowy do 2l - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Accord VI 2,0 - 147KM - Peugeot 406 2,0 - 136KM ...
    Sobota w terenie Sobota w terenie
    Jako ze ostatnio brak mi na wszystko czasu to gdy wczoraj zadzwonil kumpel spytac czy mam chwile zeby dzis rano wyskoczysc w teren nie zastanawialem sie ani chwili. Do tego jechalismy doslownie "za rog" zdjęcia w galerii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      GTP Light