Firmy odzyskujące zaniżone ubezpieczenia czy warto?

26 Lut 2022, 12:47

Witam tak jak w tytule .Czy ktoś korzystał z tego typu firm i może sie wypowiedzieć?

3 lata temu przy wypadku złamałem nadgarstek ubezpieczalnia dała od razu 4tyś ale to coś śmiesznie mało ,wziełem i żadnych papierów nie podpisywałem.
Jawa50
Nowicjusz

Zdjęcia: 2

26 Lut 2022, 15:16

Trochę późno się obudziłeś. Poza tym każdy przypadek jet indywidualny jeżeli chodzi o odszkodowanie.
Jawa50 napisał(a):ubezpieczalnia dała od razu 4tyś ale to coś śmiesznie mało ,wziełem i żadnych papierów nie podpisywałem
Kasę dostajesz na konto, wysyłasz papiery oni sprawdzają robią przelew i po sprawie. Nic więcej nie podpisujesz.
Rokiko
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 34

26 Lut 2022, 18:30

Wypadek byl w pazdzierniku 2020 to jeszcze pol roku zanim sie przedawni. Chodzi mi o to żeby zagadać do takiej firmy żeby wyciągneli z nich więcej kasy na szkodzie na osobie.
Jawa50
Nowicjusz

26 Lut 2022, 18:32

Myślisz że dużo więcej uda się im wyciągnąć? Próbować zawsze można tylko żeby się nie okazało że sam do tego dołożysz :)
Rokiko
Forumowicz VIP

26 Lut 2022, 18:56

wlasnie dla tego sie pytam
Jawa50
Nowicjusz

27 Lut 2022, 11:04

Zapytać możesz zawsze taka firmę o szczegóły i ewentualne koszty takiej operacji. Będziesz wiedział na czym stoisz. Tylko pamiętaj że wszelkie opłaty z góry mogą być nie do odzyskania.
Rokiko
Forumowicz VIP

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczne hamowanie w warunkach zimowych
    Podczas zimowej pory roku, wielu kierowców doświadcza wydłużonej drogi hamowania na nawierzchniach pokrytych śniegiem lub oblodzonych. Czy jednak wszyscy zastanawiają się, co dokładnie wpływa na odległość, jaką pokonuje ...
    SKYACTIV-D: rewolucyjne silniki Diesla Mazdy
    Docenione w Europie rewolucyjne silniki Diesla Mazdy zdobyły broniącą się przed olejem napędowym Japonię, a niebawem ruszają na podbój Ameryki. Unikatowe połączenie niezrównanych osiągów i oszczędności ...

28 Lut 2022, 21:27

Zawsze można zapytać. Działa to w ten sposób, że ich zarobek to jest jakiś procent tego, co wyciągną od ubezpieczalni. Tak więc im więcej wyciągną, tym więcej zarobią. A ty wraz z nimi.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000