Focus 1,8 115KM 1998r Problem z alarmem

Focus 1,8 115KM 1998r Problem z alarmem

24 Maj 2010, 21:14

Witam.Odebrałem dzisiaj mojego focusa od mechanika.Wymieniane były tylne amortyzatory,linka od ham.ręcznego,płyny,filtr oleju,odboje.I akurat dzisiaj pojawił się nowy problem z alarmem tzn:auto po zgaszeniu silnika i otwarciu bagażnika kluczykiem zaczęło wydawać krótkie przerywane sygnały dżwiękowe,momentami o dużej częstotliwości,przy czym migały mi światła tak jakby działał alarm.Po przejechaniu kilku metrów przy takim akompaniamencie,zaparkowaniu i zamknięciu wszystko się uspokoiło,nie zdążyłem wejść do domu załączył się alarm,po wyłączeniu alarmu auto nie reagowało na próbę załączenia go z powrotem,kiedy zamknełem go bez właczania alarmu wróciły te krótkie przerywane dzwięki wraz z migajacymi światłami.Auto zachowuje się tak co chwila tylko tym razem dżwięki są pojedyńcze i migają światła.Czym to może być spowodowane???Czy możliwe jest to przez słabe baterie w pilocie bądz może mechanik coś mi tam wydziwił???Na razie odłączyłem akumulator żeby mi nie wył pod blokiem a jutro pewnie będę musiał odwiedzić elektryka,jaki może byc koszt naprawy.Dodam że przed wizytą u mechanika był spokój i nic takiego się nie zdarzyło.Jedyne co to czasami nie załapywały mi jedne tylne drzwi przy zamykaniu.
saint25d
Nowicjusz

Miejscowość: Przasnysz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...
    Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Jaguar