FOTORADAR :(

27 Mar 2009, 02:58

witam, mam pilną sprawe , otóż tydzień temu w nocy radar pstryknał mi fotkę, a jechałem bez tablic rejestracyjnych i ze starą naklejką homologacyjną, która właściwie jest nieaktualna bo przerejestrowałem auto na siebie, a nie miałem czasu nakleić nowej naklejki w miejsce starej, naklejka była na szybie po tej samej stronie z której radar mi pstryknął fotke........czy jest opcja że do mnie nie dojdą??
iLoveDrift
Nowicjusz

27 Mar 2009, 16:25

No pewnie,że dojdą do tego - na naklejce są numery rejestracyjne poprzeniego właściciela.Najpierw znajdą jego i zapytają komu sprzedał autko.Albo znajdą w WK umowę.Żaden problem.Ale ty masz przerąbane.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

06 Maj 2009, 14:17

Dojdą za jakiś rok albo więcej... przecież oni mają tyle tych zdjęć do weryfikacji że ło rany... :razz:
ten22
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczne auta służbowe Bezpieczne auta służbowe
    Światowa Organizacja Zdrowia WHO szacuje, że około 30% wypadków drogowych na świecie powiązanych jest z pracą. Dodatkowo Bank Światowy, przygotowując rekomendacje dla poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, ...
    BMW Concept 4 Coupe: elegancja, dynamika i indywidualizm BMW Concept 4 Coupe: elegancja, dynamika i indywidualizm
    BMW Concept 4 Coupe, który będzie miał swoją światową premierę właśnie na salonie NAIAS 2013 w Detroit, pozwoli na wczesne spojrzenie w przyszłość średniej wielkości samochodu sportowego z nadwoziem coupe. Jego elegancja ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Jaguar