Gaśnie na wyjściu z ronda

25 Sie 2019, 22:34

Witam
Mam taki problem że na zimnym silniku na wyjściu z ronda strasznie szarpie samochodem (dostaje kopa) a po przejechaniu 30/40 km. Na wyjściu z ronda gaśnie. Poziom paliwa nie gra roli na połowie baku czy na rezerwie to samo
Myślę czy to nie pompa wspomagania
Bo na zakrecie jest wszystko ok tylko wyjazd z ronda.

Citroën Berlingo 2003 1,9 diesel
thief79
Nowicjusz

• 26 Sie 2019, 16:56

P1687 Moduł pompy nie pasuje - odblokowany
    thief79
    Nowicjusz

25 Wrz 2019, 13:42

thief79 napisał(a):Na wyjściu z ronda gaśnie
    Z ronda wyjeżdżasz zawsze w prawą stronę czyli przy skręcie w lewo jest ok. Może tu chodzi o wiązkę z kablami które idzie do pompy. warto by to było sprawdzić. Nawet na pracującym silniku lekko nią ruszyć i zobaczyć czy nie zgaśnie.

Ten błąd może również dotyczyć przepustnicy P1687 Motorised throttle(stop learn)/Throttle driven [signal implausible]
    Cichy77
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 68
    Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rozwiązania w naszych autach, które zawdzięczamy sportom motorowym Rozwiązania w naszych autach, które zawdzięczamy sportom motorowym
    Nieważne, czy jeździsz rodzinnym vanem czy sportowym coupé. Twoje auto ma w sobie więcej z samochodu rajdowego lub wyścigowego, niż może Ci się wydawać. To lusterko wsteczne, turbosprężarka albo hamulce tarczowe. Oto ...
    Fundacja Audi dla Środowiska wyróżniona przez ONZ Fundacja Audi dla Środowiska wyróżniona przez ONZ
    Centrum Ekologii "Pracownia Natura" w Breitengüßbach zyskało międzynarodowe uznanie. W imieniu Agencji ONZ ds. dziesięcioletniego Ekologicznego Planu Strategicznego, Melanie Huml, bawarska Sekretarz Stanu ds. Środowiska, ...

•  
    • Warto przeczytać