Gdzie kupić

Gdzie kupić

17 Kwi 2008, 23:30

Witam serdecznie, zamierzam kupić auto i proszę państwa o pomoc.
Mam zamiar kupić Volvo s40, roczniik 2001-2003 1.9 tdi.
Najlepiej by bylo gdybym kupił oid prywatnej osoby ale nie mogę znależć nic ciekawego :( Może polecą mi państwo jakiś dobry, sprawdzony komis.
Pochodze z Torunia więc najlepiej by było gdyby ten komis był w Kujawsko pomorskim. Ewentualnie sąsiadujące województwa. Będzie to moj pierwszy zakup i chce zrobic dobry zakup, jak chyba kazdy.
:)
pozdrawiam

* Dodam jeszcze ze allegro, moto.gratka, otomoto * przeszukalem chyba cale.
kieva
Nowicjusz

Miejscowość: Toruń

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] Sandero I 1,6 / i20 I 1,4 / 2 II 1,3 / Corsa D 1,4 / Fabia II 1,4 [B] Sandero I 1,6 / i20 I 1,4 / 2 II 1,3 / Corsa D 1,4 / Fabia II 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2009 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Dacia Sandero I 1,6 - 87KM - Hyundai ...
    Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Helikopter - loty wycieczkowe
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport