Głośniki Pioneer TS-A 170Ci

Głośniki Pioneer TS-A 170Ci

25 Lut 2009, 20:10

Mam radio Pioneer DEH-P3630MP, niestety seryjne głośniki trzeszczą. Myślę o kupnie innych i najbardziej pod uwagę biorę Pioneer TS-A170Ci. Czy takie głośniczki w miarę się sprawują? Nie zależy mi na dudnieniu, gdzie z zamkniętego samochodu dochodzi muzyka jakby się samemu słuchawki założyło na uszy, ale o w miarę czysty dźwięk. Nie musi być bardzo głośny, ot średnio głośny, byle nie trzeszczał. Czy to byłby dobry wybór?
Smerda_Jajeczny
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: \/\//\\/\//\

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI Paceman - pierwsze na świecie Sports Activity Coupé MINI Paceman - pierwsze na świecie Sports Activity Coupé
    MINI prezentuje pierwsze na świecie Sports Activity Coupé w segmencie premium pojazdów małych i kompaktowych; MINI Cooper S Paceman jest siódmym modelem w rodzinie marki i oferuje innowacyjną kombinację ...
    Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
    Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      Tarcze hamulcowe żeliwne nawiercane i nacinane
      Tazzari Electric, przód
      Klub BMW