Głośniki Pioneer TS-A 170Ci

Głośniki Pioneer TS-A 170Ci

25 Lut 2009, 20:10

Mam radio Pioneer DEH-P3630MP, niestety seryjne głośniki trzeszczą. Myślę o kupnie innych i najbardziej pod uwagę biorę Pioneer TS-A170Ci. Czy takie głośniczki w miarę się sprawują? Nie zależy mi na dudnieniu, gdzie z zamkniętego samochodu dochodzi muzyka jakby się samemu słuchawki założyło na uszy, ale o w miarę czysty dźwięk. Nie musi być bardzo głośny, ot średnio głośny, byle nie trzeszczał. Czy to byłby dobry wybór?
Smerda_Jajeczny
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: \/\//\\/\//\

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5 Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5
    Audi wyznacza nowe standardy w technologii hybrydowej. Już w 1989 roku marka udowodniła swoje kompetencje w wykorzystaniu technologii hybrydowej dzięki projektowi technologicznemu - Audi duo. Pierwszy model produkcyjny - ...
    O czym kierowca powinien pamiętać wiosną? O czym kierowca powinien pamiętać wiosną?
    Wyższe temperatury, zmiana warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni i samopoczucia kierowców to symptomy panującej wiosny. To również czas przeglądów po zimie, wymiany opon i coraz większej ...

•  
    • Master Truck
      Toyota I-Road, projekt
      C4 GP
      Fiat 126P, wrzuć monetę