Golf 2 1,6 TD

14 Gru 2009, 05:22

Witam mam problem z odpalaniem przy nie wielkim mrozie.. Na początku myślałem, że to świece więc kupiłem nowe lecz stare po wyjęciu grzały. Akumulator miałem na wykończeniu to kupiłem nowy ale pali jak palił. Wystarczy,że postawie go na noc i już jest kłopot z zapaleniem. Później jak chwile pochodzi nie ma takiego problemu. Proszę o rady,a zapomniałem dodać,że autko ma swoje lata bo to 87 rok pozdrawiam
jeefrey
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Włocławek
  • 15 Gru 2009, 15:18

    jedyne co mozesz zrobic to kupic wiekszy akumulator bedziesz mial wiekszy moment obrotowy wiec szybciej odpali niestety ma swoje lata i to jeszcze diesel wiec sie nie ma co dziwic niestety jemu juz bardzo nie pomozesz
    kamilszczak01
     

    15 Gru 2009, 15:50

    kamilszczak01 napisał(a):jedyne co mozesz zrobic to kupic wiekszy akumulator
    nie tyle większy co o większym prądzie rozruchowym, 2 sprawa rozrusznik wyjąć, wyczyścić, zmienić łożyska i szczotki :wink:
    Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
    pocieszny
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 6650
    Zdjęcia: 1
    Miejscowość: z błota ;)

    19 Gru 2009, 05:52

    akumulator kupilem 72 ampero godziny szczotki od alternatora wymienialem w listopadzie bo ladowania nie mialem ja juz nie wiem teraz w te morozy to juz w ogole go nie odpalam bo mi szkoda akumulatoram probowalem przez kable ale nic :/
    jeefrey
    Nowicjusz
     
    Posty: 5
    Miejscowość: Włocławek

    19 Gru 2009, 19:28

    Sprawdz świece.Trzeba sprawdzić czy dostają prąd.Zmierz miernikiem i napisz jaką wartość pokazał
    chicken19
    Zaawansowany
     
    Posty: 554

    20 Gru 2009, 22:29

    Swiece na bank dobrze grzeja wydaje mi sie ze nie mam kompresji silnika ;/
    jeefrey
    Nowicjusz
     
    Posty: 5
    Miejscowość: Włocławek
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Najwyższy czas na zmianę opon z letnich na zimowe
      Dla kierowców, którzy korzystają z opon sezonowych, najwyższy czas na zmianę ogumienia z letniego na zimowe. Kierujący w Polsce mają obowiązek dbania o stan techniczny pojazdu, a jego istotnym elementem jest ...
      Ustąp pierwszeństwa na przejściu dla pieszych
      Choć główną funkcją przejścia dla pieszych jest umożliwienie bezpiecznego przedostania się na drugą stronę ulicy, to właśnie na pasach ginie najwięcej pieszych – w 2018 r. w takich okolicznościach śmierć poniosło ...