Golf 3 1.8 problemy

Golf 3 1.8 problemy

21 Cze 2013, 09:30

Witam, mam ostatnio problemy z moim Golfikiem. Zauważyłem, że sączy mi się coś ( wydaje mi się, że to olej z benzyną) z pod plastiku od monowtrysku. Dokładnie przedstawiłem na zdjęciu kolorem czerwonym. Postanowiłem to rozebrać. Ciekło dokładnie z tego elementu na drugim zdjęciu. Moje pierwsze pytanie co to jest za element? Drugie pytanie co mogę zrobić, żeby nie ciekło z tego?

Dodam, że ubywa mi dużo oleju. Muszę dolewać dobry litr na 1 tyś. kilometrów. Olej przedostaje się do filtra powietrza.

Na tej stronie są zdjęcia
https://sites.google.com/site/vwgolf318/
damian0702
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 02 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Golf III
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty
    Na Salonie Samochodowym w Genewie Toyota zaprezentuje swój najnowszy samochód koncepcyjny i-TRIL Concept. Pojazd posłuży do zademonstrowania ostatnich osiągnięć technologicznych marki, które jej zdaniem ...
    Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005