Golf 3 gaśnie

Golf 3 gaśnie

11 Cze 2016, 16:12

Witam, jak w temacie. Gdy jadę potrafi mi zgasnąć, ale kontrolki się świecą tak jakby był tylko kluczyk przekręcony na zapłon. Dziś mi autem szarpało, ale gdy wcisnąłem sprzęgło to jechał normalnie. Przejechałem kilka metrów i zgasł. Czasami gaśnie od razu po odpaleniu. Nie da się go odpalić po kilku próbach. Czasami pomaga poruszanie kablem od cewki, lecz nie zawsze. Co może byc przyczyną?
majkel91
Obserwowany

Auto: Golf 3

Re: Golf 3 gaśnie

12 Cze 2016, 13:53

majkel91 napisał(a):Czasami pomaga poruszanie kablem od cewki, lecz nie zawsze.

Proponuje iść tym tropem.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Golf 3 gaśnie

17 Cze 2016, 17:57

majkel91 napisał(a):Czasami pomaga poruszanie kablem od cewki, lecz nie zawsze. Co może byc przyczyną?
Może być pękniety jeden z przewodów które idą do cewki lub sama wtyczka manadpalone wtyki.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3299
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.
    Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BYD e6, widok z przodu
      Scania R500 2011 rok, wnętrze
      Max-D - Monster Truck, 11
      Mercedes-Benz S-Klasa Coupe szczegoly zewnatrz