Gwaracja najtańszego ubezpieczenia OC+AC

13 Gru 2008, 03:31

Witam,

Chcialbym wam przedstawic oferte ubezpieczenia OC+AC do konca tego roku mbank gwarantuje najnizsza skladke na rynku. Jezeli znajdziesz taniej bank zwraca roznice ;)

Sprawdz sam policz skladke dla twojego samochodu, porownaj z innymi ubezpieczycielami.

Przykladowo OC+AC Ford focus 2004 Pan marek lat 27 zonaty skladka tylko 49.30zl

Piszcie czy rzeczywiscie jest tak tanio??

Pozdawaiam

Zycze niskich skladek oraz bezwypadkowego uzytkowania samochodu ;D
peron
Nowicjusz
 
Posty: 2

13 Gru 2008, 13:38

50zeta? nie wierze
50zeta na rok?
piotrauto
Stały forumowicz
 
Posty: 1931

13 Gru 2008, 16:10

Taaa,ale tam piszą,że jest mozliwość opłaty składek co miesiąc,czyli na 12 rat.A wtedy to może pasować...Nie jest to składka za pól roku tylko za jeden miesiąc :) .No ale banki tak naciągają klientów.
A czy to rzeczywiście najtaniej?Jeżeli by spojrzeć na warunki ubezpieczenia,to może być najtańsze.Ale warto zapoznać się z warunkami innych ubezpieczycieli,porównać cenę i policzyć,czy się to opłaca.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

14 Gru 2008, 04:26

Masz racje chodzi o skladke miesieczna ;) Ja tez glupi nie zauwazylem. Z lokatami tez jest teraz niezla jazda np 8% ale juz nie powiedza ze w skali 18 miesiecy. Ale bank gwarantuje najnizsza cene albo zwracaja roznice , a tu tez pewnie jakis chyt jest. Wogole kto by sprawdzal po zakupie ubezpieczenia czy gdzies bylo taniej ;D
peron
Nowicjusz
 
Posty: 2

15 Gru 2008, 14:06

Oferta brzmi nieźle, przyznaję. A jak wygląda współpraca z nimi podczas likwidacji szkód? Dla mnie ważne jest, by podczas ewentualnej stłuczki jak najmniej było potem problemów. pzu też ma teraz jakieś promocje na pakiety, więc zastanawiam się, czy ubezpieczać samochód w firmie spoza branży, czy pozostać przy TU z ugruntowaną pozycją na tym rynku.
krizto
Nowicjusz
 
Posty: 7

15 Gru 2008, 14:46

Ugruntowana pozycja na rynku nie oznacza łatwości w wypłacie odszkodowania. Łatwo to jest płacić składki, ale już wyciągnąć kasę bardzo trudno. Od PZU również, bo tyle lat doświadczeń w oskubywaniu klientów robi swoje.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

16 Gru 2008, 13:59

Dishman, to właśnie raczkujące firmy są łase na kasę, bo przecież muszą mieć z czego się utrzymać na rynku. Takie molochy jak pzu kasy i klientów mają w bród, ugruntowaną pozycję też, więc ich szaleństwa z promocjami nie odbijają się na budżecie firmy. Mają za co opłacić rzeczoznawców, utrzymać warsztaty naprawcze, więc wolę się trzymać molocha, niż opłacać firmę krzak.
krizto
Nowicjusz
 
Posty: 7

16 Gru 2008, 16:16

Te firmy "krzaki" są nieznane u nas w Polsce. Niemal wszystkie są częścią międzynarodowej korporacji, która kasę ma. Mniej znane firmy nie mogą sobie też zbytnio pozwolić na chamskie zagrywki, bo jeżeli mają mało klientów, a jeszcze opinia o nich na początku będzie nienajlepsza to nie mają już czego szukać.

Niestety miałem kilka przepraw z PZU i to wcale nie jest solidna i uczciwa firma ubezpieczeniowa.

Aczkolwiek rozumiem, że jak człowiek wykupuje AC to chciałby w jakieś pewniejszej - bardziej znanej firmie.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

16 Gru 2008, 19:16

Właśnie jestem tego samego zdania że jak już płace za ac to chciałbym dostać wypłatę w razie co. Dlatego w takiej sytuacji wybrał bym pzu bo jakoś nie nabrałem jeszcze zaufania do tych nowych firm, nie wiem czy kiedykolwiek się do nich przekonam.
hgd
Nowicjusz
 
Posty: 12

16 Gru 2008, 19:48

ZNIŻKA 50zł na OC oraz 100 zł na AC w AXA, wystarczy że powołasz się na moją polisę nr BA1100639/08, a dostaniesz zniżkę, a ja premię, na prawdę wychodzi najtańsze OC, mi nic nie płacisz i podaj mój nr polisy
kocio1974
Nowicjusz
 
Posty: 1

16 Gru 2008, 21:01

no wlasnie, cena moze I dobra, moze I zwroca roznice, ale jak bedzie stluczka czy jakis wypadek to dostaniesz 50% wklad wlasny I naprawe na czesciach zamiennych, nie mowiac juz pewnie o tym ze na rzeczoznawce czeka sie pewnie miesiacami bo jak tanio to musza ich miec mniej. Wole zostac przy swoim link4.
on_24
Początkujący
 
Posty: 81

17 Gru 2008, 13:28

no tak, każdy chwali to, gdzie mu się najbardziej opłaca. Z tymi cenami to jest też tak, że w jednemu skalkuluje się w tym samym TU taniej niż u konkurencji, a innemu drożej. To zależy od samochodu, miejsca zamieszkania, itp. Mi się akurat kalkuluje najlepiej z obecnymi zniżkami PZU i sorry, ale żadne ekstra promocje nie skuszą mnie, bym z pewnej firmy miał przechodzić do tej z mniejszym stażem i doświadczeniem.
krizto
Nowicjusz
 
Posty: 7

17 Gru 2008, 15:17

wiecie moze czy znajde tańsze oc niz to w mtu?
za silnik 2,0 99rocznik 60% zniżek śpiewają sobie 370zł rocznie
piotrauto
Stały forumowicz
 
Posty: 1931

18 Gru 2008, 14:54

Czytałem jakiś czas temu dość dobry artykulik porównawczy o różnych TU, no i jeszcze tabelka z porównaniami cen OC.

Jednak przydaje się czasem kolekcjonowanie linków w zakładkach;]
krizto
Nowicjusz
 
Posty: 7

22 Gru 2008, 13:11

W styczniu kończy mi się oc, więc szukam alternatywy dla W. Szukałem ofert ostatnio przez google i wpadło mi coś. Nie dzwoniłem jeszcze, ale pewnie na początku roku sprawdzę, co proponują.
valdek
Nowicjusz
 
Posty: 12