Gwaracja najtańszego ubezpieczenia OC+AC

Re: Gwaracja NAJDROŻSZEGO ubezpieczenia OC+AC Tylko w MTU!!!

29 Lis 2010, 13:39

Miałem auto marki Audi A4, ja posiadam zniżkę 60% To auto było zarejestrowane na dwie osoby i teraz mój współwłaściciel nabywa auto jest pewien że ma zniżki tak samą jak ja, czyli 60% rejestruje auto na siebie idzie do agenta MTU ten mówi ze tak oczywiście zniżke bedzie miał.
Po miesiącu przychodzi do zapłaty z MTU 380zł dopłaty.
Tamten gośc od którego nabył auto miał opłacone OC do Czerwca i teraz on wyciągają ponownie pieniądze.
To są najgorsze złodzieje, niech każdy stroni od nich jak najdalej, jak tak mozna.
Dowiaduje się że w każdej firmie przechodzą zniżki na współwłaściciela, w każdej prócz MTU!!!!
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: Gwaracja najtańszego ubezpieczenia OC+AC

29 Lis 2010, 14:53

Teraz cały dział zasypiesz swoimi żalami? Jeden temat nie wystarczy? Do tego jesteś w błędzie - współwłaściciel nie przejmuje Twoich zniżek...
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

27 Sty 2011, 13:26

Druga kwestia , to wybór ubezpieczyciela, wybierz solidnego, doświadczonego i sprawdzonego , a nie MTU.
kingiko
Początkujący

Miejscowość: warszawa

01 Mar 2011, 20:32

Aby otrzymać zniżkę przy zakupie ubezpieczenia należy zaznaczyć pole TAK przy pytaniu "Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"?" a następnie wpisać w polu "Numer polisy znajomego - Klienta AXA DIRECT" kod 1863180
W ten sposób otrzymujemy zniżkę 30 zł na Pakiet OC lub Pakiet AC albo nawet 80 zł na Pełen Pakiet lub Pakiet dla Kobiet !!!
Nowość - obowiązuje również zniżka 80 zł na Pełen Pakiet dla MOTOCYKLÓW !!!

[ Dodano: 11 Maj 2011, 16:41 ]
i nowa oferta teraz w liberty:

Liberty Direct rabat zniżka 50/100zl

To jest sprawdzone ubezpieczenie. Jeżeli podasz mój numer polisy 89499143 to dostaniesz dodatkową zniżkę:

50 zł przy zakupie pakietu OC

100 zł przy zakupie pakietu OC+AC

Sprawdź swoją składkę na www.libertydirect.pl lub zadzwoń pod nr tel: 1 95 21.

[ Dodano: 17 Maj 2011, 16:56 ]
UWAGA ZMIANA KODU PROMOCYJNEGO AXA DIRECT !!!

Nowy aktualny kod to : 7934071

kod liberty pozostaje bez zmian
Ostatnio edytowany przez stopi, 01 Mar 2011, 20:33, edytowano w sumie 1 raz
stopi
Nowicjusz

Miejscowość: Skierniewice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo
    Siedząc za kierownicą widzimy to, co dzieje się przed nami, a dobrze korzystając z lusterek widzimy także co dzieje się z tyłu pojazdu. Czasem jednak nie wszystko możemy dostrzec na pierwszy rzut oka. Wówczas mamy ...
    Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu
    Podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Moskwie debiutuje kolejna wersja modelu Mazda6. To drugi przedstawiciel (po CX-5) nowej generacji samochodów Mazda, wykorzystujący pełen zakres TECHNOLOGII SKYACTIV oraz ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11