Harry III Asc vs Canva CB 583 vs yosan CB100

20 Sie 2018, 09:58

Witam. Mam problem z wyborem CB do mojego autka (Laguna III). Które z tych trzech modeli byście polecili ? Harrego posiadam i nie wiem czy na tych dwóch pozostałych będę miał choć zbliżoną jakość ? A myślę o zmianie z racji gabarytów, ale jeśli dwa "maluszki" będą według Was sporo gorsze to sobie odpuszcze :yes: . Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam :ok:


Edit:
W grę wchodzą oczywiście inne "maleństwa" np: Midland M Mini, Albrecht ae 6110 itp. Zdaje się na Wasze propozycje
danioo94
Obserwowany
 
Posty: 2

20 Sie 2018, 21:50

Jak chcesz już zmieniać z Harrego III to tylko na coś naprawdę małego i w miarę dobrego bo inaczej zamiana nie ma sensu. Myślałeś nad Radio CB President BILL jest naprawdę małe i chyba godne polecenia.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

21 Sie 2018, 07:35

Przyznam ze widziałem gdzieś to radyjko w ferworze poszukiwań, ale moją nieufność wzbudza fakt ze to dość świeży sprzęt i brak jakiś konkretnych opinii na temat tego radia. Fakt faktem przyzwyczaiłem się do bezobsługowego ASC w Harrym i szukał bym czegoś podobnego w nowym radiu gdyż na 99% jeśli wymiary pozwolą będzie montowane szufladzie bezpieczników, a tam dostęp będzie utrudniony bo to po lewej stronie i w miarę możliwości półeczka będzie zamknięta. Jeśli użytkujący tego Billa miałby jakieś info jak to się sprawuje chętnie bym poczytał :)
danioo94
Obserwowany
 
Posty: 2