CB radia i anteny CB

Pytania i porady na temat wyboru, użytkowania i kupna CB radia oraz anten CB. Okazuje się że CB radio bywa niezwykle pomocne w trasie. Pozwala uzyskać niezbędne informacje pomagające ominąć korki czy remonty na drogach. Podstawową zaletą CB radio zdobywającą dla niego coraz więcej zwolenników jest możliwość nawiązywania łączności z punktami ruchomymi. Stwarza bowiem możliwość bezpośredniego nawiązywania kontaktu między zainteresowanymi użytkownikami bez ograniczeń wynikających z rozmieszczenia sieci telekomunikacyjnej. Urządzenia CB produkowane są jako stacjonarne, przewoźne i przenośne. CB radia marki: Cobra, Intek, Lafayette, Midland/Alan/Albrecht, Onwa, President, TTi, Uniden i inne.

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Problemy z CB radiem, anteną CB
  18
  142
  jezyk403 30 Mar 2016, 15:14
  Jeżeli masz problem z odbiorem CB radia, nie słychać jak nadajesz, nie słyszysz innych użytkowników radia CB, masz problem z zestrojeniem radia z anteną, słyszysz jakieś dziwne piski i trzeszczenie to opisz swój problem w tym dziale, a My postaramy się pomóc i znaleźć jego rozwiązanie.
 • Porównanie cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje w kategorii CB Radia. Wejdź, sprawdź i wybierz CB Radio dla siebie, możesz również sprawdzić i dobrać odpowiednie akcesoria takie jak np. Antena CB.
 • Tematy przyklejone
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post
 • CB radia i anteny CB
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post