Który zestaw wybrać?

Który zestaw wybrać?

26 Cze 2015, 18:31

Witam zastanawiam się na wyborem cb radia plus anteny do samochodu. Do wyboru jest:
1. Uniden PRO 520 XL + Sirio AS 100 Mag
2. Midland Alan 109 + Sirio AS 100 Mag
3. Midland Alan 109 + President Missouri Export
4. Midland Alan 109 + Titanium 5000 DV
5. Yosan Pro 120 +Sirio AS 100 Mag
6. M-tech legend III + Sirio AS 100 Mag
7. Lafayette Atena + Sirio AS 100 Mag
Dodam że cb używane będzie głównie w trasie, jest to moje pierwsze cb dlatego proszę o pomoc w doborze zestawu.
Lagunasnk16
Obserwowany

Prawo jazdy: 10 08 2011
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Laguna
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Który zestaw wybrać?

28 Cze 2015, 14:09

Ogólnie jeśli radio będziesz używał amatorsko, to myślę, że nie warto inwestować w drogie sprzęty. Fakt, że w trasie przydaje się większy zasięg, ale bez przesady. Ja za swego czasu, gdy jeździłem po polskich drogach używałem radio Midland Alan (taki model dokładnie: [link wygasł] ) i do tego antenę HUSTLER (coś takiego: [link wygasł] ). Byłem bardzo zadowolony i z pewnością, gdybym miał po raz kolejny zakupić CB, to znów taki zestaw.
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana
    Lexus chętnie tworzy specjalne wersje swoich samochodów. Tym razem projektanci zabrali się za model IS i jak zwykle zainspirowali się japońską kulturą. Lexus IS I Blue ze specjalnymi wstawkami w wyjątkowym kolorze ...
    Japońskie odpowiedniki słynnych Lexusów. Znasz wszystkie? Japońskie odpowiedniki słynnych Lexusów. Znasz wszystkie?
    Luksus niejedno ma imię. Lexus też. Japońska marka weszła na rodzimy rynek dopiero w 2005 roku, więc przez ponad półtorej dekady jej samochody były w Japonii oferowane ze znaczkiem Toyoty. Przedstawiamy najważniejsze ...

•