Który zestaw wybrać?

26 Cze 2015, 18:31

Witam zastanawiam się na wyborem cb radia plus anteny do samochodu. Do wyboru jest:
1. Uniden PRO 520 XL + Sirio AS 100 Mag
2. Midland Alan 109 + Sirio AS 100 Mag
3. Midland Alan 109 + President Missouri Export
4. Midland Alan 109 + Titanium 5000 DV
5. Yosan Pro 120 +Sirio AS 100 Mag
6. M-tech legend III + Sirio AS 100 Mag
7. Lafayette Atena + Sirio AS 100 Mag
Dodam że cb używane będzie głównie w trasie, jest to moje pierwsze cb dlatego proszę o pomoc w doborze zestawu.
Lagunasnk16
Obserwowany

Prawo jazdy: 10 08 2011
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Laguna
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

28 Cze 2015, 14:09

Ogólnie jeśli radio będziesz używał amatorsko, to myślę, że nie warto inwestować w drogie sprzęty. Fakt, że w trasie przydaje się większy zasięg, ale bez przesady. Ja za swego czasu, gdy jeździłem po polskich drogach używałem radio Midland Alan (taki model dokładnie: [link do Allegro wygasł] ) i do tego antenę HUSTLER (coś takiego: [link do Allegro wygasł] ). Byłem bardzo zadowolony i z pewnością, gdybym miał po raz kolejny zakupić CB, to znów taki zestaw.
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kalkulator jednostek mocy
    Najdzęściej używaną jednostką w samochodach do określenia ich mocy jest "KM" jednak jak możemy się dowiedzieć czytając różne opracowania jest to pozaukładowa jednostka mocy (w układzie jednostek miar MKS), bardzo często ...
    Renault Master najlepszy w swojej klasie - raport DEKRA 2017
    W tym roku Raport Samochodów Używanych DEKRA 2017 oceną objął łącznie 500 modeli samochodów. Renault Master drugi rok z rzędu zwyciężyło w klasie samochodów dostawczych. Stowarzyszenie rzeczoznawców ...

•  
    • Warto przeczytać