Yanosik XS - czy warto?

08 Cze 2019, 17:44

widziałem, że już jest w sprzedaży Yanosik XS. Czy ktoś z was używał? Co myślicie?
berni87
Nowicjusz
 
Posty: 16

09 Cze 2019, 09:15

Jest to moduł płatny i kosztuje około 300zł a abonament roczny około 100zł bez tego nie będzie działał. To tak naprawdę rozszerzenie przycisków z aplikacji na osobne kompaktowe urządzenie które możesz przypiąć w dowolnym miejscu w samochodzie tak żeby było Ci wygodnie je obsługiwać.

Z tego co wiem Yanosik nie jest już tak popularny jak dwa trzy lata temu. Sam kiedy testowałem tą aplikację darmową na smartfonie równolegle z android auto (google maps) i ta druga dla mnie zdecydowanie wygrywa.

Wracając do tego urządzenia XS żeby taki system działał poprawnie musiałoby go używać bardzo dużo kierowców i nie tylko posiadać go w samochodzie ale i zgłaszać to co widzą na drodze, a nie zawsze ten kto to ma wykona taką reakcję na różne zdarzenia na drodze. Moim zdaniem zbędny gadżet i do tego nie jest tani bo na start trzeba wydać prawie 400zł lepiej już przeznaczyć tą kasę na dołożenie do jakiejś fajnej kamerki :)
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

09 Cze 2019, 15:19

zastanawiam się właśnie na tym Yanosik XS bo już mam dosyć przeciążania telefonu
berni87
Nowicjusz
 
Posty: 16

19 Lip 2019, 16:11

berni87 napisał(a):zastanawiam się właśnie na tym Yanosik XS bo już mam dosyć przeciążania telefonu
Hm… ale przecież ten moduł nie odciąży Ci telefonu bo i tak musisz mieć odpaloną na nim aplikację więc w tym przypadku nic to nie da. Jak chcesz odciążyć smartfon to najlepiej na drugim urządzeniu odpal nawigację i będzie po problemie :ok:
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

19 Lip 2019, 21:35

używam osobno Yanosika XS :)dzieki za odzew
berni87
Nowicjusz
 
Posty: 16
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...
    COMFORT, ECO PRO oraz ECO PRO+: trzy tryby jazdy BMW i3
    COMFORT, ECO PRO oraz ECO PRO+: trzy tryby jazdy umożliwiające idealny kompromis między radością z jazdy i wydajnością paliwową. Podobnie jak w konwencjonalnie napędzanym samochodzie, zasięg pojazdu z napędem elektrycznym ...

  •