Yanosik XS - czy warto?

Yanosik XS - czy warto?

08 Cze 2019, 17:44

widziałem, że już jest w sprzedaży Yanosik XS. Czy ktoś z was używał? Co myślicie?
berni87
Nowicjusz

Re: Yanosik XS - czy warto?

09 Cze 2019, 09:15

Jest to moduł płatny i kosztuje około 300zł a abonament roczny około 100zł bez tego nie będzie działał. To tak naprawdę rozszerzenie przycisków z aplikacji na osobne kompaktowe urządzenie które możesz przypiąć w dowolnym miejscu w samochodzie tak żeby było Ci wygodnie je obsługiwać.

Z tego co wiem Yanosik nie jest już tak popularny jak dwa trzy lata temu. Sam kiedy testowałem tą aplikację darmową na smartfonie równolegle z android auto (google maps) i ta druga dla mnie zdecydowanie wygrywa.

Wracając do tego urządzenia XS żeby taki system działał poprawnie musiałoby go używać bardzo dużo kierowców i nie tylko posiadać go w samochodzie ale i zgłaszać to co widzą na drodze, a nie zawsze ten kto to ma wykona taką reakcję na różne zdarzenia na drodze. Moim zdaniem zbędny gadżet i do tego nie jest tani bo na start trzeba wydać prawie 400zł lepiej już przeznaczyć tą kasę na dołożenie do jakiejś fajnej kamerki :)
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
Auto: Nie mam

09 Cze 2019, 15:19

zastanawiam się właśnie na tym Yanosik XS bo już mam dosyć przeciążania telefonu
berni87
Nowicjusz

19 Lip 2019, 16:11

berni87 napisał(a):zastanawiam się właśnie na tym Yanosik XS bo już mam dosyć przeciążania telefonu
Hm… ale przecież ten moduł nie odciąży Ci telefonu bo i tak musisz mieć odpaloną na nim aplikację więc w tym przypadku nic to nie da. Jak chcesz odciążyć smartfon to najlepiej na drugim urządzeniu odpal nawigację i będzie po problemie :ok:
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
Auto: Nie mam

19 Lip 2019, 21:35

używam osobno Yanosika XS :)dzieki za odzew
berni87
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczniej bez śmieci na drodze Bezpieczniej bez śmieci na drodze
    Na drodze można spotkać różne przedmioty i przeszkody - od rozlanego oleju, kawałków opon, kołpaków, przez puszki, plastikowe torby, aż po szkło czy nawet meble. Takie niemiłe niespodzianki mogą spowodować ...
    Bezpieczna jazda po zmroku Bezpieczna jazda po zmroku
    Jesienią dni stają się coraz krótsze, dlatego kierowcy częściej prowadzą auto już po zmroku. Jazda w takich warunkach jest o wiele trudniejsza niż przy świetle dziennym, zwłaszcza w miejscach nieoświetlonych latarniami ...

•