Hatchback do 100tys. Focus najlepszy ?

16 Gru 2023, 16:52

Cześć, rozglądam się ostatnio za jakimś ciekawym hatchbackiem, może nieco bardziej usportowionym 8) Aktualnie jestem zainteresowany Fordem Focusem mk4 w wersji st-line. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/f ... FX9yy.html
Jest to wersja przed-liftem z 2021r. Jest za to większy i mocniejszy silnik 1.5 182KM.
Co do użytkowania to autem tym z reguły będę jeździł sam, czasami z dziewczyną i sporadycznie z pasażerami z tyłu, dlatego też zależy mi, aby osoby z tyłu mogły się chociaż wygodnie rozsiąść :D a nie uderzać głową o podsufitkę.
Co do jazdy, to 80% miasto (Wrocław) i 20% luźne wypady.
Focus pod każdym względem mi się podoba, ale mimo wszystko, może ktoś poleci coś ciekawego w podobnym budżecie. pzdr
Mundekk
Nowicjusz
 
Posty: 4

17 Gru 2023, 18:32

Mundekk napisał(a): Jest za to większy i mocniejszy silnik 1.5 182KM.

śmieć
toyman40
Stały forumowicz
 
Posty: 1286

19 Gru 2023, 12:49

toyman40 napisał(a):śmieć
nie no na Internecie, nie ma aż takich złych opinii :o ale dzięki za konstruktywną odpowiedź :lol:
Jednak jak tak przeglądam, nic do ww. kwoty nie wydaję się dość sensowne, tym bardziej, że ten Focus jest bardzo dobrze doposażony...
Mundekk
Nowicjusz
 
Posty: 4

19 Gru 2023, 13:38

Na pewno są na rynku gorsze auta niż focus ale są też lepsze. Wszystko zależy od kryteriów jakimi się kierujesz
Chcesz mieć pod względem serwisu spokój to kup mazdę 3
franccc
Stały forumowicz
 
Posty: 2423
Przebieg/rok: >50tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Hyundai i20 z instalacją LPG BRC Sequent 24.11
    Hyundai i20 z instalacją gazową utrzymuje 5-letnią potrójną gwarancję bez limitu kilometrów. Hyundai Motor Poland wprowadził do sprzedaży model i20 z instalacją LPG. Samochód z napędem na gaz dostępny ...