HB/Sedan 5drz do 16k

HB/Sedan 5drz do 16k

02 Wrz 2013, 18:40

Siemka, jako że jestem kompletnie zielony w temacie aut poszukuję wsparcia w wyborze swojego drugiego samochodu. Do tej pory jeździłem Puntem I z silnikiem 1.2 65km (muł jakich mało..).

Samochodem potrzebuję dojeżdżać do pracy, studia, sklepu czy w weekendy na jakiś dłuższy wypad, średnio 30-40km dziennie. Fajnie by było gdyby był z okolic Krakowa (maks. 50km).

Założenia:
- dobry stan mechaniczny, zadbany środek (mam znajomego lakiernika więc uszkodzenia delikatne karoserii to nie problem)
- bez rdzy (obecnie w Puncie z nią walczę)
- silnik 1.6 - 2.0 100km+ (benzyna/gaz/diesel)
- 5 drzwiowy sedan lub ew. hatchback
- rocznik 2002 + (nie chcę czegoś co będzie starsze ode mnie :E)

Jak ktoś mógłby pomóc to byłbym wdzięczny. Jeszcze pytanko co sądzicie o komisie: [link wygasł] ?
someone
Obserwowany

Auto: Punto

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największa parada pojazdów elektrycznych Największa parada pojazdów elektrycznych
    Uhonorowany wieloma nagrodami Nissan LEAF już drugi raz w 2012 roku został wpisany do księgi rekordów. Konwój 225 tych samochodów okrążył tor wyścigowy Silverstone bijąc Światowy Rekord Guinnesa w kategorii„największa ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light