Hologramy

Hologramy

06 Wrz 2011, 22:39

Mam pytanie, może ktoś mi podpowie czy ma dobrego fachowca od polerowania autek. Odebrałem auto od lakiernika.
Po polakierowaniu nowego elementu serwis przeprowadził renowacje auta aby inne lakierowane częsci nadwozia się nie wyrózniały. Niestety auto wygląda żle. Ma hologramy i drobne rysy. Czarny kolor i Japońska gróbość. Może ktoś poradzi gdzie wypolerować pożądnie auto
lookforit
Nowicjusz

Auto: civic 2.2

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje
    Specjalne edycje popularnych modeli Toyoty wzbogacą ofertę koncernu Toyota Motor Poland. Już od połowy września br. będą dostępne modele Avensis Emotion, oraz model Hilux Adventure. W obu przypadkach popularne modele koncernu ...
    Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...

• Warto przeczytać
    • Mitsubishi Lancer 2012, 2
      Hyundai i10, 2013
      Summer Cars Party 2010
      Honda Prelude, dziewczyny, 3