Homologacja świateł dziennych.

Homologacja świateł dziennych.

12 Lip 2011, 16:55

Witam.
Mam pytanie.
Z tego co mi wiadomo, homologacja lamp samochodowych powinna być wybita na kloszu lampy. Skoda oferuje diodowe światła do jazdy w dzień do fabii RS II. Produkt Hella.
Kupiłem takie lampy na allegro i co się okazało. Na kloszu wybite są homologacje B i K, czyli przednie światła przeciwmgłowe i doświetlające zakręty, a wewnątrz lampy na "odbłyśniku" wybita jest homologacja RL, czyli ta właściwa.
Szukałem też na google zdjęć tych lamp i zdaje się że wszystkie mają tak wybite homologacje.
Czy w takim razie mogę spokojnie założyć takie światła, czy może kupiłem podróbki?
Pozdrawiam.
primary1
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI
    Dostarczając papieżowi Benedyktowi XVI nowy papamobile, Mercedes-Benz kontynuuje tradycję, która liczy już ponad 80 lat. Dr Dieter Zetsche, prezes zarządu Daimler AG i szef Mercedes-Benz Cars, osobiście przekazał w ...
    Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła
    Wraz z trafiającym do sprzedaży w marcu nowym modelem MINI Paceman, oferta wersji MINI z napędem na cztery koła powiększy się do ośmiu, łącznie z dwiema wersjami John Cooper Works. Auta MINI od zawsze oferowały kierowcy niezrównaną ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      S2020005
      Subaru Impreza STI