Honda CiviC 5 czy Seat Ibiza Pierwszy samochód?!

10 Lis 2007, 10:45

Witam
Na wstępie chciałem się przywitać :wink:
Mam do wydania ok 9500zł-w tej kwocie muszę się zmieścić w kupnie samochodu+rejestracja, samochód MUSI BYĆ Z LPG. Jako uczeń technikum, potrzebuje ekonomicznego samochodu :wink:


Do wyboru biorę 2 samochody:

Honda Civic 5generacja Hatchback +LPG
lub
Seat Ibiza IIgeneracja 3drzwi+LPG

Nie ukrywam, iz Honda wali na łeb i na szyje Seata pod względem wyglądu, samochód z wiekiem 13lat nadal sie podoba, tylko jak z częściami zamiennymi? Słyszałem, że japończyki są cholernie drogie w utrzymaniu. Czy to prawda?


Seat: Samochód bez charakteru, wygląd przeciętni, zero emocji. Jedyne co mi sie w nim podoba to deska rozdzielcza i tyle;/ Natomiast ma przewagę nad Hondą, bo to WN, części ogólnodostępne i dośc tanie.

Który samochód według was będzie lepszy na początek? :roll: Co mam zrobić? :?:
LukaszDG
Nowicjusz
 
Posty: 3

10 Lis 2007, 11:19

Ja z tych 2 brał bym Honde. Akurat nie wiem jaka jest ruznic w czesciach ale niektuży mówią ze Seat tez ma drogie.
VW Bora 2003r 1,9TDI PRawo Jazdy kat.: B,C
voltman
Nowicjusz
 
Posty: 28
Miejscowość: Jelcz-Laskowice

10 Lis 2007, 13:29

A co inni mi powiedzą na ten temat? :wink:


Każda pomoc sie liczy. Pozdrawiam
LukaszDG
Nowicjusz
 
Posty: 3

10 Lis 2007, 13:33

Ja też wziołbym Hondę:)Na początek:)

Ładniejsza, Marka lepsza.

Weź Hondę:):):)

.::Pozdrawiam::.
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

10 Lis 2007, 14:06

Jak będzie się psuć, to wam jaja poobrywam :lol:



Tak też chyba zrobie :wink: W końcu jak coś kupować, to coś co sie podoba :D
LukaszDG
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nowy Duster 2018: w 100% zmieniony design nadwozia
    Wszystkie zewnętrzne elementy zostały przeprojektowane i zyskały bardziej wyraziste kształty, które podkreślają siłę charakteru auta. Wnętrze Nowego Dustera oferuje wyższy poziom komfortu bez kompromisów. Zdecydowanie ...
    Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą
    Pomimo tego, że zmęczenie lub zaśnięcie za kierownicą zajmuje w statystykach policyjnych w Polsce i na świecie dalekie miejsca w klasyfikacji przyczyn wypadków, to szacuje się, że w rzeczywistości stanowi istotną przyczynę ...