Honda Civic VIII UFO od dzidy

Re: Honda Civic VIII UFO od dzidy

05 Lis 2018, 10:29

dzida napisał(a):Zaleta jest inna - nigdy mnie nic nie oślepia w lusterku wstecznym nawet jak nie przełączę go w tryb nocny

Są plusy i minusy tego rozwiązania - ja w trakcie posiadania VIII-ki opanowałem do perfekcji parkowanie na lusterka, bo inaczej się tym parkować nie dało :)
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

05 Lis 2018, 11:06

W Civicu jest to łatwe, bo lusterka są wielkie. Ogólnie to nigdy nie ufałem lusterkom i czujnikom - tu nie mam wyjścia ale nie jest to mocno uciążliwe.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 442
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

16 Lis 2018, 10:11

Niezły samochód, gratuluję właścicielowi. Życzę szerokości.
RightTruck
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zabici bez pasów - zapinajcie pasy w samochodzie! Zabici bez pasów - zapinajcie pasy w samochodzie!
    Aż połowa ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku(1). Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo ...
    Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...

•