Honda HR-V dziwny świst

Honda HR-V dziwny świst

04 Sty 2017, 00:23

Z racji tego, że jest to mój pierwszy post pragnę się serdecznie przywitać ze wszystkimi :).
Mam problem z Hondą HR-V, a mianowicie z dziwnym dźwiękiem, który się z niej wydobywa. Świst ten słychać jest albo przy wyższym zakresie obrotów, albo wtedy, gdy załączony jest tylny napęd (nie jestem w stanie się określić w tej chwili, ponieważ dawno nie używałem w/w pojazdu). Dźwięk słychać na filmiku, który nagrałem jeszcze w zeszłym roku i dołączę link poniżej.
Podstawowe dane techniczne:
Honda HR-V 1.6 VTEC 124KM 4x4 (dołączany) rok prod. 2000

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
Max32
Obserwowany

Prawo jazdy od: 22 04 2014
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: Honda Civic EP2
Silnik: 1.6 VTEC 110KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - elektryczny samochód koncepcyjny Audi e-tron GT concept - elektryczny samochód koncepcyjny
    Audi e-tron Trzecie. W Los Angeles, światowej stolicy filmu, na odbywającej się tam wystawie motoryzacyjnej cztery pierścienie przedstawiają nową gwiazdę. Zobaczyć tu można przygotowane specjalnie na to wydarzenie auto koncepcyjne ...
    Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym? Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym?
    Wszystkie foteliki mają chronić nasze pociechy, jednak żeby tak się stało trzeba zadbać w pierwszej kolejności o prawidłowe zamontowanie fotelika w samochodzie. Jak to zrobić prawidłowo dowiemy się z porady: Jak zamontować ...

•