Hyundai I30 II lub coś innego? [25 tys]

11 Maj 2022, 21:49

No na pewno Ceed odbiegał jakością od Megane :lol:
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

12 Maj 2022, 06:34

Poszukaj sobie fiata bravo 1.4T. Budżetu wystarczy na perełkę, auto stosunkowo proste w budowie, silnik nie sprawia problemów, lpg też założysz w razie potrzeby
franccc
Stały forumowicz
 
Posty: 2429
Przebieg/rok: >50tys. km

12 Maj 2022, 14:20

Znalazłem taka megane z mojej okolicy
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Byłem obejrzeć, auto dosyć w kupie, silnik tez ładnie odpalił, po jeździe testowej tez za bardzo nie ma się do czego doczepić, w środku czysto i przebieg raczej nikłe zużycie. Handlarz mówi, ze był wymieniany tylni zderzak i klapa bagażnika, ale zdjęć brak przed naprawa. Sprowadzone z Francji, ale niby od prywatnej osoby nie z ubezpieczalni, są 2 kluczyki. Na moje oko delikatnie inna szpara z prawej niż z lewej strony klapy bagażnika + przednia lampa tez chyba trochę krzywo, albo mi się wydaje.

Sprawdziłem szyby, wszystkie ten sam rok oprócz tylnej i prawych tylnich drzwi. Pod autem jakby prysniete takim białym czymś?
Mam możliwość podjechać do takiego gościa co zajmuje się sprawdzaniem aut pod kupno (pomiar lakieru, podpięcie pod komputer, stacja diagnostyczna, przejażdżka itp). Sprzedający zgodził się bez problemu na sprawdzenie.

Co myślicie? Jest sens w to dalej brnąć?
matispeed29
Nowicjusz
 
Posty: 9

12 Maj 2022, 14:43

franccc napisał(a):Co myślicie? Jest sens w to dalej brnąć?


Co to znaczy brnąć? Kupujesz stare auto więc jak technika jest ok.to nad czym debatować ?
Zamów oglądacza niech sprawdzi podstawy techniki i stopień ulepienia zwracając uwagę na radosna twórczość i tyle
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10361
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

03 Paź 2022, 09:02

Polecam 1.6 16V znajomy ma w swojej Megane + do tego LPG fakt że nie roluje asfaltu lecz mimo to daje radę i co do kosztów utrzymania nie jest to jakiś kosmos.
IrysObjective
Nowicjusz
 
Posty: 14
Zdjęcia: 1