Hyundai I30 Zmienne fazy rozrządu

Hyundai I30 Zmienne fazy rozrządu

18 Wrz 2014, 21:13

Mam hyundaia I 30 16V 109 KM , 82 000 przebiegu miałem i mam dziwne stuki w silniku na zimnym przy ok 2 500 obr/min. W samochodzie były wymienione :
głowica kompletna z zaworami i szklankami, czujnik zmiennych faz rozrządu, łańcuch rozrządu z kołami, pierścienie na wszystkich tłokach. Auto jak grzechotało tak grzechocze, co to może być, czy ktoś się spotkał z taką pracą. Link poniżej. Do 50 000 tego nie było. Później strzeliły pierścienie i grzechotał łańcuszek.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Azuks
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 02 1989
Przebieg/rok: 22tys. km
Auto: Hyundai I 30
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

Re: Hyundai I30 Zmienne fazy rozrządu

23 Paź 2014, 15:09

Zapytam na marginesie, Czy ktoś przegląda to forum?
Azuks
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 02 1989
Przebieg/rok: 22tys. km
Auto: Hyundai I 30
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel powraca do sportu samochodowego Opel powraca do sportu samochodowego
    Marka Opel powraca do sportu samochodowego, w tym także – z nowym modelem Opel ADAM – do rajdów samochodowych w ramach międzynarodowego programu oraz na tor z nową Astrą OPC w programie ograniczonym do ...
    BMW Concept Active Tourer - więcej przestrzeni dla innowacji BMW Concept Active Tourer - więcej przestrzeni dla innowacji
    BMW Concept Active Tourer pozwala na rzut oka na kolejne innowacje, jakie czekają samochody kompaktowe z segmentu premium. W tym projekcie BMW prezentuje całą paletę pionierskich rozwiązań przewidzianych do zastosowania we ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009