Hyundai Scoupe - czy warto interesować się tym autem?

11 Paź 2009, 22:48

mam zamiar kupic jakis samochod do 5000zl
znalazlem dosc ciekawa oferte [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
slyszalem rozne opinie o hyundaiach jedne dobre jedne zle
wiem ze jak na ten rocznik to cena 4200 jest troche za duza ale jest napisane cena do negocjacji i mam na dzieje ze troche z tego odleci.
poradzcie mi czy warto wogole pakowac sie w ta marke
Tomekxy18
Nowicjusz
 
Posty: 11

13 Paź 2009, 06:54

Niestety nie można obejrzeć auta,bo ogłoszenie jest nieaktywne...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

13 Paź 2009, 09:11

nie ma bo termin ogloszenia juz sie skonczyl
moge w skrocie powiedziec co tam bylo
Hyndai Scoupe 1992, pojemnosc 1.5 benzyna + gaz, gaz od 1,5 roku
ele. szyby, ele. lusterka, komputer, tempomat, welurowa tapicerka, centralny zamek, wspomaganie kierownicy
kolor czerwony, jakis tam tuning wizualny mial, z tego co widzialem na zdjeciu to alusy
koles pisal ze zero rdzy, stan techniczny bardzo dobry, na gazie pracuje tak samo jak na benzynie, cene podal 4200 do negocjacji
Tomekxy18
Nowicjusz
 
Posty: 11

13 Paź 2009, 11:55

Widzialem go,czerwone coupe :lol: ale na powaznie wygladal calkiem przyzwoicie ale owszem koles drogo za niego chcial ale wkoncu cena wyjsciowa byla do negocjacji ale na Twoim miejscu odpuscil bym stare japonce i np zainteresowal sie czyms takim
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

13 Paź 2009, 15:07

barol jakie japonce, przeciez to koreanski samochod, jesli 91 w twoim nicku to rok urodzenia to nie slucham rad gowniarzy, interesuje mnie profesjonalna opinia
Tomekxy18
Nowicjusz
 
Posty: 11

13 Paź 2009, 15:12

A tez prawda,moj blad :???: ehh no coz mowi sie trudno,wiem ze nie ktorzy oceniaja po wieku ale nie to sie liczy tylko to co sie umie i wie,zreszta jak chcesz jest na tym forum pare osob ktore przyznaja mi racje ze mimo mojego wieku wiem nie jedno o samochodach ktorymi interesuje sie od malego (mam to po ojcu mechaniku samochodowym i kierowcy,to dzieki niemu samochodoy to moja pasja i przy nim nauczylem sie nie jednego i chwała mu za to) ale coz trudno nie chcesz nie sluchaj,pozdrawiam
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mitsubishi Lancer Evolution - historia
    Lancer Evolution, często określany po prostu jako Evo, to ponad 23 lata pięknej historii mocarnego sedana zbudowanego na bazie modelu Lancer. Na przestrzeni lat powstało dziesięć generacji tego auta, a jego żywot zwieńczyła ...

13 Paź 2009, 15:33

Kolega sprzedał takie Scoupe jakieś 2 lata temu ale stale wspomina jak dobrze mu się tym jezdziło... niestety silnik zaczął brać olej oraz pojawiły się problemy z głowicą więc sprzedał auto(ale poinformował kupującego o wadach). Niestety koszty napraw tego auta nie były niskie.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

13 Paź 2009, 15:52

pojawila sie nowa oferta, ktora mnie interesuje, nawet bardzo
honda civic koles napisal ze sedan ale mi sie wydaje ze to jest coupe 1993
silnik 1,5 z gazem, kolor srebrny metalik, wyposazenie srednie wspomaganie, centrala, ogolnie wszystko mi pasuje oprocz jednej rzeczy
koles pisze ze instalacja gazowa zalozona tydzien temu, kto zaklada instalacje i sprzedaje samochod??
ale zadzwonilem do niego i mi tlumaczy, ze to auto kupila jego mama i zalozyla instalacje, ale sie okazalo ze jest za mala do tego samochodu, zle sie jej jezdzilo i dlatego chce je sprzedac, do tego koles mowi ze ta instalacja nie jest nowa. nie wiem co o tym wszystkim myslec, dodam ze cana to 4800
Tomekxy18
Nowicjusz
 
Posty: 11

14 Paź 2009, 13:22

Śliska sprawa z instalką...pewnie nie ma na coś tam papieru...
Odpuść sobie.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

14 Paź 2009, 13:56

artur, czyli mowisz ze moze nie miec papierow od gazu??
mam mozliwosc kompleksowego sprawdzenia tego auta gdyz
miejscowosc gdzie jest te auto lezy 12 km od innej miejscowosci w ktorej mam wojka ktory jest wlascicielem stacji kontroli pojazdow, wiec samochod bylby sprawdzony naprawde dobrze
Tomekxy18
Nowicjusz
 
Posty: 11

14 Paź 2009, 16:02

Przypuszczam,że może nie być dokumentów od montażu albo homologacji lub legalizacji np.zbiornika lub poszczególnych składników instalacji.
Jak masz kogoś takiego,to niech to tobie sprawdzi w końcu wujas cię nie wykasuje...
No właśnie może nie być papieru od zakładu który tę instalację w tej hondzie teraz zamontował... Bo wiadomo,że instalki nie można sobie samemu założyć...
moim zdaniem do auta powinny być dodane takie dokumenty od gazu jak:
-wyciąg ze świadectwa homologacji sposobu montażu instalacji (z firmy montującej gaz)
w którym to świadectwie muszą być wyszczególnione takie rzeczy jak:reduktor z numerem seryjnym,zbiornik z numerem,zawór tankowania z numerem,tzw.układ elektroniczny z numerem.
-poświadczenie wykonania zbiornika od producenta zbiornika
-faktura za usługę montażu instalacji z firmy montującej
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

14 Paź 2009, 18:12

w takim razie co mozna z tym zrobic
da sie jakos zdobyc takie dokumenty??

[ Dodano: Czw Paź 15, 2009 11:05 ]
rozmiawialem z gosciem od tej hondy i sparawa ma sie tak
instalacja gazowa zarejestrowana nie jest, ale gosc ma wszystkie dokumenty od tej instalacji tzn: homologacja od montazu, od butli, faktura vat
dzisiaj przesle mi zdjecia tych wszystkich dokumentow
jesli ma te wszystkie dokumenty to chyba nie powinno byc problemow z zarejestrowaniem gazu, powiedzcie czym sie nie myle i czy bede musial poniesc jakies dodatkowe koszty przy rejestracji
Tomekxy18
Nowicjusz
 
Posty: 11

15 Paź 2009, 18:52

Wiesz co...jak chcesz kupić to auto,to powiedz gościowi że je kupujesz ale jak sam podejdzie do Urzędu żeby mu przed sprzedażą w dowód wbili "GAZ"... To przecież formalność !
Jak coś kręci to nie pójdzie. :smile: :wink:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna