Instalacja gazowa w Golfie III 97'

Instalacja gazowa w Golfie III 97'

24 Sie 2011, 20:12

Witam

Chciałbym zasięgnąć porady czy opłacalna jest założenie instalacji gazowej w Golfie III z 1997 roku, przebieg 160,000 tys, stan silnika bdb. Słyszałem już wiele różnych opinii i ciężko mi zdecydować. Proszę o pomoc:)
maximus8
Obserwowany

Auto: Golf III

Re: Instalacja gazowa w Golfie III 97'

26 Sie 2011, 12:00

Sam sobie wylicz czy się opłaca - symulator-oplacalnosci-montowania-lpg-vt24505.htm
A jeśli chodzi o bajkę, że silnik na LPG szybciej się zużywa to czysty mit warunkiem jest dobrze dobrana i dobrze założona instalacja i na czas wymieniane filtry + regulacje.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Instalacja gazowa w Golfie III 97'

26 Sie 2011, 19:28

jaki golf? do 1,4 się nie opłaca do 1,6 jeśli śmigasz powyżej 15 tysi do reszty jak najbardziej, możesz założyć nawet 2 generacje, byle dobrej jakości :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu
    Zimą, parkując auto na zewnątrz, musimy liczyć się z tym, że zastaniemy nasz samochód pokryty śniegiem czy nawet lodem. Aby poradzić sobie z tymi niespodziankami i odpowiednio przygotować samochód do jazdy potrzebujemy ...
    VII Eliminacja Wojny Północ-Południe / relacja VII Eliminacja Wojny Północ-Południe / relacja
    W ubiegłą sobotę odbyła się największa do tej pory eliminacja cyklu Wojna Północ-Południe. Areną zmagań zawodników było katowickie Summer Cars Party, które przez 6 lat swojego istnienia urosło do rangi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50