Jak nie kijem to go pałą

Re: Jak nie kijem to go pałą

18 Kwi 2010, 18:24

Administartor ( Artek ) przeniósł go do wspomnianego działu, a w nocy, jak się skończy żałoba zostaną usuniete oba tematy przeze mnie albo przez Artka. Decyzja ta została uzgodniona z Artkiem.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Jak nie kijem to go pałą

20 Kwi 2010, 15:05

Artek w innym temacie napisał(a):Myślę że to nie czas i miejsce na takie dyskusje i zamykam temat. Ostatnio podobne tematy wzbudziły wiele kontrowersji dlatego proponuje przejść do motoryzacji

I dlaczego mnie to nie dziwi?
Tu widocznie nie lubi się soczystych dyskusji, tylko poklepywanie po tyłku.
Wszak zauważam poprawę. Ktoś inny na Twoim miejscu po prostu po chamsku usunąłby wszystko.

Jeszcze trochę, a przestaniecie być tacy poprawni politycznie. Będę nad Wami pracował :)
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Pajero Dakar Mitsubishi Pajero Dakar
    Mitsubishi Pajero 2012 DAKAR otrzymał turbodoładowaną, 200-konną jednostkę napędową o pojemności 3,2 litra, spełniającą normy EURO5 z zamkniętym filtrem cząstek stałych DPF w standardzie. Dzięki zmodernizowanej jednostce ...
    "To nie ty wygrywasz w Le Mans, to Le Mans pozwala tobie zwyciężyć"
    W 6-godzinnym wyścigu na torze Silverstone, pierwszej rundzie serii FIA World Endurance Championship, Toyota wyprzedziła Porsche, choć jednocześnie rywalizacja między TS050 Hybrid a 919 Hybrid była bardzo zacięta. To dobra ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005