Jak Podlaczyc??

27 Mar 2007, 17:55

witam mam radio na wtyki iso moje pytanie brzmi jak podlaczyc te radio w golfe 3 prosze o odpowiedzi!!!
slawek_golf
Nowicjusz
 
Posty: 4

27 Mar 2007, 20:33

proste pod "+" i "-" i jak kto chce acc tak na powaznie jakie to radio bo na przewodach wychodzacych z radia powinnienes je miec opisane a jesli chodzi o podlaczenie w golfie to podaj jakie masz tam kolory tych przewodow
Suzuki Forever :D
Snagi
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 105
Miejscowość: Kalisz

28 Mar 2007, 11:58

czarny-
czerwony+
czarno czerwony
czarno niebieski
a radio mam FIRST AUSTRIA
slawek_golf
Nowicjusz
 
Posty: 4

28 Mar 2007, 12:12

Kolego a wiesz moze nco jest z radiem jak pisze ERROR2 podczas wkladania plyty??
slawek_golf
Nowicjusz
 
Posty: 4

28 Mar 2007, 12:24

radio podlaczasz pod czarny - i czerwony + i powinno byc ok acha i jesli chcesz to mozesz do czerwonego + podlaczyc acc tam na przewodach od radia powinno byc napisane ktory to kabel a jesli chodzi o ten blad to nie wiem bo nigdy nie mialem takiego radia wiec ci nie umiem pomoc
Suzuki Forever :D
Snagi
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 105
Miejscowość: Kalisz

28 Mar 2007, 13:25

dzieki kolego jak to podlacze a bedzie dzialac to ci napisz
slawek_golf
Nowicjusz
 
Posty: 4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa
    Po torze testowym amerykańskiego Toyota Research Institute (TRI) jeździ biały Lexus LS 600hL z kamerami na dachu. Obecność licznych czujników nie dziwi – to w końcu samochód doświadczalny. Pewną konfuzję ...

03 Maj 2007, 22:32

slawek_golf napisał(a):Kolego a wiesz moze nco jest z radiem jak pisze ERROR2 podczas wkladania plyty??


Zależy czy masz radio z mp3, jakie płytki wkładasz i jakiej firmy są te płytki, opisz dokładniej swój problem, bo chyba wiem oco chodzi, ale nie ejstem pewien.
Madaw
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: Kalisz

19 Lis 2014, 08:26

Na 99% probujesz odtworzyc nagrana plytke w plikach mp3 a Twoje radio nie odtwarza mp3 tylko zwykle audio. Nagraj plyte w formacie audio albo wloz oryginalna plyte i sprawdz czy problem dalej bedzie wystepowal. Pozdrawiam
qashqaizg
Nowicjusz
 
Posty: 3
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 24 01 2010
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Nissan Qashqai Tekna
Silnik: 1.5
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008