Nissan Qasqai - jak podlaczyc radio

18 Lis 2014, 20:15

Witam, czy ktos z Was moze dokladnie mi opisac jak podlaczyc radio z nawigacja oryginalne( jak na zdjeciu) do nissana qashqaia 2008 rok. Posiadam juz radio ale chce je zmienic na z nawigacja i chodzi o to ze sa troszke inne wejscia. Jesli ktos moze mi opisac co gdzie ma isc bede wdzieczny, ewentualnie czy sa potrzebne jakies przekladki lub inne kable. Chcialbym rowniez podlaczyc usb pod wyjscie aux ale nie wiem ktore to wyjscie z radia jest. Pozdrawiam

stare radio
Nissan Qasqai - jak podlaczyc radio

nowe radio
Nissan Qasqai - jak podlaczyc radio
qashqaizg
Nowicjusz
 
Posty: 3
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 24 01 2010
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Nissan Qashqai Tekna
Silnik: 1.5
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

18 Lis 2014, 23:20

Zerknij na oznaczenie kostek w radiu i podaj tu na forum będzie łatwiej pomóc i je dokładnie rozpoznać.
Poniżej masz kostki podobne do twoich też z Nissana, sprawdź czy pasują.
Nissan Qasqai - jak podlaczyc radio
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

19 Lis 2014, 07:20

Kostki nie bardzo pasuja a te ktore mam w aucie nie sa opisane:/ znalazlem juz wyjscie aux przy nowym radiu. Teraz szukam kabla, nowy kosztuje 350 zl:o tak wiec szukam uzywanego i port usb do tego, najlepiej z jackiem. Mimo wszystko dzieki za pomoc
Pozdrawiam
qashqaizg
Nowicjusz
 
Posty: 3
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 24 01 2010
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Nissan Qashqai Tekna
Silnik: 1.5
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny
    Podczas światowej premiery BMW i3 Concept Coupe firma BMW Group pokazała dynamiczną i ekscytującą wersję bezemisyjnego pojazdu koncepcyjnego z segmentu ekologicznych samochodów klasy premium. Pojazd studyjny zaprezentowano ...
    Kierowco, przygotuj się na zmianę czasu!
    Ostatnia niedziela marca to moment, gdy następuje zmiana czasu z zimowego na letni. Oznacza to utratę godziny snu i choć może się wydawać, że to niewiele, to jednak niewyspanie kierowcy może mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo ...