Jak szukacie ofert kupna nowych samochodów

Jak szukacie ofert kupna nowych samochodów

04 Lut 2014, 15:59

Witam, kochani, zaczynam pracę w sprzedaży nowych samochodów osobowych, chciałem zapytać jak i gdzie szukacie ofert dotyczących sprzedaży auto osobowych oraz na co zwracacie uwagę przy wyborze miejsca zakup, czyli dlaczego akurat ten salon a nie inny.

Na prawdę potrzebna mi jest wasza opinia i odpowiedzi najlepiej te życia wzięte dotyczące waszych poszukiwać i przygotowań do zakupu auta.

Czekam na wasze sugestie z góry dziękuję

Dla moderatorów, jeśli temat jest w złym dziale, proszę o przeniesienie do właściwego,(oprócz kosza)
0606609491
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 04 1984
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: opel

Re: Jak szukacie ofert kupna nowych samochodów

20 Lut 2014, 01:05

otomoto, allegro.

przebieg i czy był jeżdzony w polsce
jacus19
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Jak szukacie ofert kupna nowych samochodów

23 Lut 2014, 10:20

jacus19 napisał(a):otomoto, allegro.

przebieg i czy był jeżdzony w polsce

W przypadku nowych samochodów z salonu? :no:

U mnie w mieście sprawa jest prosta. Jest tylko jeden dealer każdej marki. Jak chcesz sprawdzić jakie są ceny Toyoty to jedziesz w jedno miejsce, jak Forda, tak samo.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...
    Lexus LS 400 (1989–1994) – pragmatyczny, niezawodny i przełomowy Lexus LS 400 (1989–1994) – pragmatyczny, niezawodny i przełomowy
    Marka Lexus zadebiutowała na rynku pod koniec lat osiemdziesiątych wraz z sedanem LS 400. Niedawno doczekaliśmy się najnowszej, piątej już generacji tego modelu. Prawie trzydzieści lat temu debiutancka generacja flagowej ...

•