Jak wymienić spaloną żarówkę w panelu nawiewu Renault Twingo II?

Jak wymienić spaloną żarówkę w panelu nawiewu Renault Twingo II?

29 Sie 2016, 21:40

Tak jak w nazwie tematu. Potrzebuję wymienić spaloną żarówkę w panelu nawiewu (renault twingo rocznik 2008) ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Szukałem informacji w internecie ale nie mogłem znaleźć. Nie znalazłem również żadnego pdf typu "sam naprawiam Twingo II"... jak zdemontować ten panel?
pozdrawiam

update: ok znalazłem ;) dla potomności http://www.twingo133.net/how/changing-bulb-the-heating-control-panel-t3090.html
sebekel
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 02 2005
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Twingo

Re: Jak wymienić spaloną żarówkę w panelu nawiewu Renault Twingo II?

29 Wrz 2016, 12:36

żeby zobaczyć to co podałeś trzeba się rejestrować na tamtym forum.

Najprościej można to opisać tak:
1. Zdejmujemy górną półkę (ten plastik z wgłębieniem) po prawej stronie nad schowkiem.
2. Odkręcamy środkowy panel z nawiewami, on dodatkowo jest oprócz śrubki na zatrzaskach (trzeba uważać żeby ich nie połamać).
3. Jak już zrobimy powyższe zobaczymy żaróweczkę od podświetlenia w takiej plastikowej oprawce.
4. Składamy wszystko do kupy w odwrotnej kolejności, oczywiście wcześniej wymieniając żaróweczkę :)

Zdjęcia "higtona" znalezione na PhotoBucket:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3298
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept Z4 Coupé 2005 BMW Concept Z4 Coupé 2005
    BMW Concept Z4 Coupé zostało stworzone z myślą o kierowcach ze sportowym "zacięciem", którzy cenią wysokie osiągi, dlatego samochód zapewnia podróżującym uczucie przebywania tuż nad nawierzchnią, ...
    Nowy Nissan LEAF Nowy Nissan LEAF
    Przenosząc technologię Zero emisji na nowy poziom, nowy LEAF produkowany w Europie będzie miał swój światowy debiut w Genewie. Nowy LEAF, który został zaprojektowany i opracowany ze szczególnym uwzględnieniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Park Rozrywki Ferrari World w Abu Dhabi
      Renault Laguna Coupe, Night Power
      Honda Civic Type-R, tył
      Licznik, zegary, Mazda6, Sedan, 2012