Jaki nowy samochod do 50 000 dla kobiety??

15 Mar 2011, 11:48

Co z nowych samochodow dla kobiety polecacie?? Maksymalnie do wydania jest 50 000.
chimba
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: krakow

15 Mar 2011, 19:16

Polecam citroena c3. Fajne, stylowe autko idealne dla kobiety, np:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
beybe
Początkujący
 
Posty: 191
Miejscowość: Limanowa

15 Mar 2011, 20:37

Może Alfa MiTo ?
barney
Początkujący
 
Posty: 89
Miejscowość: polska

15 Mar 2011, 21:06

alfa mito
fiat 500
c3
nie wiem ile wyjsciowo ds3 kosztuje, ale tez fajne
megane 3d, astra gtc
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

16 Mar 2011, 09:54

MiTo, Fiat 500, Honda Jazz, Hyundai i20 lub jeden z podstawowych i30 jeśli chcesz coś większego, Renault Clio, KIA Cee'd która też jest troszkę większa, Seat Ibiza, Mazda 2... Jest w czym wybierać, napisz może czy wolisz coś o rozmiarach Yarisa, a może większego, jaka moc i spalanie cię interesują, ile kilometrów i gdzie robisz (tj. czy raczej po mieście czy poza), czy jeździsz sama czy z 4 pasażerami, czy jest to 2 auto w rodzinie czy też będzie służyć do wszystkiego-dojazdów do pracy oraz na wakacje...
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 848
Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka

16 Mar 2011, 17:51

a co to znaczy dla kobiety? Moja zażyczyła sobie długie auto, bo wygodniejsze i bezpieczniejsze. No ale nówki w tych pieniądzach nie wyciągnie choć w naszym przaśnym kraju to żal kupować w salonie.

Jak dla kobiety znaczy jakiś kurdupel to przyłączam się do opinii o i20.
Joter
Aktywny
 
Posty: 299
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyprawa na narty: jak się do niej przygotować?
    Rodzinna wyprawa na narty może okazać się wspaniałą przygodą. Im więcej śniegu, im nowocześniejsze wyciągi i piękniejsza okolica – tym więcej wspaniałych wspomnień z takiego wyjazdu. By móc jednak korzystać z ...
    Brak białych linii na jezdni - jak reagują kierowcy?
    Bardzo wielu kierowców nie stosuje się do obowiązujących limitów prędkości. Jak skłonić ich do ostrożniejszej jazdy w mieście? Można… usunąć białe linie oddzielające od siebie pasy ruchu na jezdni albo ...

16 Mar 2011, 21:12

W tej chwili ma Twingo, ale jest dla niej male, raz w miesiacu jezdzi z rodzicami na trasie jakies 100 km w jedna strone a tak codziennie po duzym miescie jakies 15 km do pracy. No i koniecznie musi byc 4 drzwiowe.
chimba
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: krakow

16 Mar 2011, 21:41

Grande Punto
AreBie
Aktywny
 
Posty: 488
Miejscowość: NML

16 Mar 2011, 22:40

Ja byłbym za Corsą D lub najnowszą Fiestą. Bardzo ładne kobiece samochodziki. :)
karolek26
Nowicjusz
 
Posty: 49
Miejscowość: Piastów

17 Mar 2011, 09:41

Odradzam Corsę D - moja dziewczyna taką ma, i to w bardzo boagatej wersji silnikowo-wyposażeniowej, a mimo to tandeta.

Najnowsza Fiesta też jest ładna, zapomniałem o niej, chociaż może być w niej trochę ciasnawo...

Pooglądajcie też KIĘ Venga lub Soul - to takie coś pomiędzy klasą B a kompakt, na wielkość powinny być akurat bo są trochę większe od Twingo :)
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 848
Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka

17 Mar 2011, 09:53

Wlasnie myslelismy nad soul lub venga ale ostatnio w oko wpadl mi tez Nissan Cube, bo jest na niego bardzo duzy rabat ale nie wiem jak sie to auto sprawuje, bo w Polsce jest nikla sprzedaz tego modelu i nie ma zadnych opini na jego temat.
chimba
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: krakow