Jaki samochód dla kobiety :)

03 Lut 2021, 18:23

Cześć :)
Jak w temacie, przychodzę z pytaniem jaki wybrać samochód dla kobiety. Interesuje mnie mały, zwinny,szybki samochód. W miarę tani w eksploatacji i niskimi kosztami utrzymania/ewentualnych napraw.
Będę wdzięczna za każdą opinię i poradę ;)
Pozdrawiam!
1Jola12
Nowicjusz

03 Lut 2021, 20:40

1Jola12 napisał(a):jaki wybrać samochód dla kobiety. Interesuje mnie mały, zwinny,szybki samochód
:) wszystko w jednym :)
Mały - czyli ma to być auto typowo miejskie z pięcioma drzwiami czy bardziej jakieś 3 - drzwiowe coupe?
Szybki - hm... chodzi o przyspieszenie czy bardziej jazdę na trasie?
1Jola12 napisał(a):W miarę tani w eksploatacji i niskimi kosztami utrzymania/ewentualnych napraw
Tu najlepiej wypadnie benzyna bez turbiny resztę zobaczymy jak podasz jeszcze budżet w jakim szukasz samochodu, na jakich trasach będzie on w większości eksploatowany, maksymalny wiek auta jaki jesteś w stanie zaakceptować? Będziesz woziła dzieci?

Musimy znać jak najwięcej takich danych żeby można było możliwie najlepiej dobrać jakieś auta pod Ciebie :wink:
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 12

03 Lut 2021, 21:25

Jazda na trasie, codziennie dojeżdżam do pracy drogą ekspresową, moja standardowa szybkość jazdy 140/150km/h. Raczej 5cio drzwiowy samochód, maksymalnie 2013 rok, budżet maksymalnie myślę 40tys. :)
1Jola12
Nowicjusz

07 Lut 2021, 01:16

Giulietta albo mazda 3
<3
iwona89
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LF-Z Electrified - najważniejsze cechy elektrycznego konceptu
    Na przełomie marca i kwietnia Lexus pokazał koncepcyjny model LF-Z Electrified. Japończycy zapowiadają, że futurystyczne auto daje wgląd w przyszłość ich marki. Stylistyka, właściwości jezdne i technologie, w które ...
    (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...

•