Jaki samochód dla kobiety :)

03 Lut 2021, 17:23

Cześć :)
Jak w temacie, przychodzę z pytaniem jaki wybrać samochód dla kobiety. Interesuje mnie mały, zwinny,szybki samochód. W miarę tani w eksploatacji i niskimi kosztami utrzymania/ewentualnych napraw.
Będę wdzięczna za każdą opinię i poradę ;)
Pozdrawiam!
1Jola12
Nowicjusz

03 Lut 2021, 19:40

1Jola12 napisał(a):jaki wybrać samochód dla kobiety. Interesuje mnie mały, zwinny,szybki samochód
:) wszystko w jednym :)
Mały - czyli ma to być auto typowo miejskie z pięcioma drzwiami czy bardziej jakieś 3 - drzwiowe coupe?
Szybki - hm... chodzi o przyspieszenie czy bardziej jazdę na trasie?
1Jola12 napisał(a):W miarę tani w eksploatacji i niskimi kosztami utrzymania/ewentualnych napraw
Tu najlepiej wypadnie benzyna bez turbiny resztę zobaczymy jak podasz jeszcze budżet w jakim szukasz samochodu, na jakich trasach będzie on w większości eksploatowany, maksymalny wiek auta jaki jesteś w stanie zaakceptować? Będziesz woziła dzieci?

Musimy znać jak najwięcej takich danych żeby można było możliwie najlepiej dobrać jakieś auta pod Ciebie :wink:
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 5

03 Lut 2021, 20:25

Jazda na trasie, codziennie dojeżdżam do pracy drogą ekspresową, moja standardowa szybkość jazdy 140/150km/h. Raczej 5cio drzwiowy samochód, maksymalnie 2013 rok, budżet maksymalnie myślę 40tys. :)
1Jola12
Nowicjusz

07 Lut 2021, 00:16

Giulietta albo mazda 3
<3
iwona89
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie macie obroty silnika na ostatnim biegu przy 100km/h?
    Tak jak w temacie. Mam wrażenie, że to zmowa producentów aut, że dają tak krótkie przełożenia skrzyni biegów. Silnik chodzi na wysokich obrotach i niepotrzebnie spala cenne zasoby paliwa naszej planety. ...
    Motor Show 2018 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu
    Targi motoryzacyjne w Poznaniu "Motor Show" to największe targi tego tupu w Polsce które odbywają się zawsze wczesną wiosną. W tym roku mogliśmy oglądać sporą ilość premierowych modeli samochodów. W nowych autach ...

•