Jaki samochód kupić? Mercedes klasy x czy Volksvagen Amarok?

Jaki samochód kupić? Mercedes klasy x czy Volksvagen Amarok?

01 Cze 2018, 13:28

Image Image Image Mam pytanie do osób, które znają się na pick-upach. Potrzebuję samochodu do jazdy po górach (Alpach) ale i do przemierzania długiej trasy. Samochód będzie pewnie służył mi czasami do jazdy na codzień, z tego powodu na tę chwilę bardziej przekonuje mnie Mercedes klasy x chociażby z racji na swój wygląd.
Który samochód według was sprawdzi się lepiej? Mercedes klasy x czy Volksvagen Amarok?
WB190903
Obserwowany

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 19 09 1972
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Citroen C3 WRC
      Renault ZOE, przód
      Honda CRV II wymiary