Jaki samochód kupić? Mercedes klasy x czy Volksvagen Amarok?

Jaki samochód kupić? Mercedes klasy x czy Volksvagen Amarok?

01 Cze 2018, 12:28

Image Image Image Mam pytanie do osób, które znają się na pick-upach. Potrzebuję samochodu do jazdy po górach (Alpach) ale i do przemierzania długiej trasy. Samochód będzie pewnie służył mi czasami do jazdy na codzień, z tego powodu na tę chwilę bardziej przekonuje mnie Mercedes klasy x chociażby z racji na swój wygląd.
Który samochód według was sprawdzi się lepiej? Mercedes klasy x czy Volksvagen Amarok?
WB190903
Obserwowany

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 19 09 1972
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Bezpłatny raport z CEPiK - historia pojazdu Bezpłatny raport z CEPiK - historia pojazdu
    Co to jest usługa "Historia Pojazdu" i kto może z niej skorzystać? "Historia Pojazdu" to usługa realizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych dla wszystkich, którzy planują zakup używanego samochodu, motocyklu ...

•