Jaki samochód kupić ?

Jaki samochód kupić ?

13 Sty 2013, 15:19

Witam . Zastanawiam się nad kupnem mojego pierwszego samochodu . Przeglądam oferty używanych samochodów już 6 miesięcy i nie mogę się na nic zdecydować . Przeglądając dzisiaj otomoto.pl natknąłem się na te oto oferty :
[link wygasł]

[link wygasł]

który z tych samochodów wybrać ??
jeśli żaden z tych nie jest dobry to prosiłbym was forumowiczów żebyście doradzili mi jakiś samochód . Chciałbym żeby było to : kombi , terenowy lub jakiś suv . Tak do 18 tysięcy zł .Pojemność silnika musi być poniżej 4 litrów . W miarę tani w eksploatacji ( wiem , że przy pojemności silnika np. 3 litry eksploatacja nie będzie tania , ale nie chcę , żeby koszty napraw zjadły mnie całkowicie )
Z góry bardzo dziękuję .
Pozdrawiam
patryk19
Nowicjusz

Auto: Brak

Re: Jaki samochód kupić ?

13 Sty 2013, 16:31

czempion
Aktywny
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 17 09 2012
Auto: ford mondeo

14 Sty 2013, 15:53

Jeżeli nie chcesz by Cię koszty napraw zjadły? Więc sprawdzaj dokładniej auta z silnikami TDI. Auta wysokoprężne z reguły mają droższe części.

Chociaż zdarzają się takie silniki, które wytrzymują wiele km bez awarii.
inż. mechaniki i b. maszyn
KapitanSTS
Początkujący

Prawo jazdy od: 21 03 2003
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Fiat Punto I
Silnik: 1.1 55 SX
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

15 Sty 2013, 11:35

Jeżeli nie jeździsz za wiele to się nie pchaj w diesla, bo jest dużo droższy w utrzymaniu a ON to teraz wsio rawno z benzyną.
krono
Nowicjusz

Auto: punto 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace
    W przeciwieństwie do klasycznych pojazdów typu kombi, station wagon czy nawet shooting brake – Kia Sportspace wyróżnia się zdecydowanie odmienną i wyszukaną architekturą w stosunku do tradycji. Wydłużoną ...
    Wideorejestratory i agresja na drodze Wideorejestratory i agresja na drodze
    Wideorejestratory stały się popularne nie bez przyczyny. Bo chociaż zwykle służą rejestrowaniu zdarzeń drogowych, to mogą okazać się przydatne także w innych, kłopotliwych sytuacjach. Słyszeliście o takim zjawisku jak "road ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Jaguar