Jakie 4x4 do 25 tyś.

Jakie 4x4 do 25 tyś.

09 Sty 2011, 17:21

Witam
Mam zamiar sprowadzić sobie samochód 4x4 z Niemiec i moje pytanie jest takie za czym się rozglądać wziąć diesla czy benzynę moim faworytami są toyota rav4 i suzuki grand vitara. Samochód ma być mały wersje najlepiej 3d nie potrzebuje dużego autka będę nim jeździł po lekkim terenie i po asfalcie cena około 25 tyś.zł rok produkcji najlepiej powyżej 2002r z klima.
A tu moje faworyty:
[link wygasł]
[link wygasł]
Sami
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Jakie 4x4 do 25 tyś.

09 Sty 2011, 19:34

Na Twoim miejscu szukał bym Grand Vitary lub Forestera z nastawieniem na Forestera, bo na asfalce rewelacja a w terenie też sobie dobrze radzi a w rankigach niezawodności w czołówce.
fiko7
Stały forumowicz

Miejscowość: Białystok
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy
    Mocne przeziębienie lub grypa mogą opóźnić czas reakcji kierowcy nawet o 10%. Dodatkowo na szybkość działania w sytuacji awaryjnej mogą także negatywnie wpływać zażywane leki. "Kierowca musi zachowywać się odpowiedzialnie. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył