Jakie autko byście mi polecili??

12 Lip 2011, 17:52

Witam Jestem tu nowy więc poproszę o taryfę ulgową :)
Mam problem w takiej sprawie, że dysponuję sumą do 13 tys złoty i szukam autka dla siebie. To mój pierwszy taki zakup będzie i oczywiście szukam auta dobrego i nie poniżej 2000 roku oraz oczywiście mało awaryjnego. Również fakt żeby części były nie za bardzo w cenach z górnej pułki, dodatkowo mieszkam w bloku i nie posiadam garażu więc autko będzie pod chmurką. Zastanawiałem się nad Punto, Corsa, Fiesta, ale mam prawie 2m wzrostu i raczej ciężko i mało wygodnie by mi było za kierownicą w nich.
Możecie mi coś polecić, coś godnego zainteresowania? Jestem mieszkańcem Szczecina / Szczecinka więc jak ktoś ma coś do zaoferowania z tych rejonów proszę o kontakt ([email widoczny po zalogowaniu]).
Z góry wielkie dzięki :wink:
pontek25
Obserwowany
 
Posty: 1

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Opel Mokka to zupełnie nowy SUV który będzie dostępny ze zmodernizowanym bagażnikiem rowerowym FlexFix drugiej generacji, umożliwiającym przewożenie nawet trzech rowerów. Ulepszony system przewozu rowerów ...
    Czy Honda Accord to dobra inwestycja?
    Decyzja o zakupie nowego auta dla wielu osób jest prawdziwą męczarnią. Bardzo duża oferta, bardzo dużo danych liczbowych, mnóstwo informacji. Jednak przyjrzyjmy się na przykładzie jednego z modeli Hondy jakie ...