Jakie auto dla początkującego do 10 tys.

15 Wrz 2019, 19:37

szybki napisał(a):Też tak pomyślałem. Barol kupowanie auta to nie tylko znalezienie oferty ale też odpowiednie podejście którego trzeba uczyć ludzi...


Tzn.?

szybki napisał(a):zaproponowałem strone aso toyoty gfzie np.jest corolla za 10700 i to w Wawie do której można dojechać z każdej strony pl.pociągiem i nic a potem autor wkleja corolle 1k tańszą i z większym przebiegiem o 70k.km. z prywatnych rąk. Więc gdzie tu jest logika...?


300 km ode mnie to chyba sporo no nie? Do Gdańska też się da dojechać... A co do tej Wawy, spoko zadzwonię do nich, aczkolwiek nie widzę klimy na wyposażeniu tej corolli, więc jak?

Ok. 50% tego wątku to off-topy i sprzeczki, a nie konkretne propozycje, więc te 6 stron to sami wiecie...

Jeśli administracja widzi problem, to trudno - jakoś sobie sam poradzę.
luke88
Nowicjusz
 
Posty: 46

15 Wrz 2019, 19:57

Ale nie masz co się obrażać na innych. Po prostu niewłaściwie do tego podchodzisz i zwracasz uwagę na to, co nie trzeba i zawsze szukasz dziury w całym. Dodatkowo zdajesz się być bardzo bierny w poszukiwaniach, co raczej sprawy nie ułatwia.
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14079
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

19 Wrz 2019, 12:05

Barol napisał(a):Wychodzi na to że nie ma klimy więc powodzenia w sprzedaży i zobacz liczbę wyświetleń..


Ja mam pytanie troszkę poza tematem, czasem przeglądam forum bo między innymi pomogliście mi w zakupie super auta i widzę, że często kierujecie się liczbą wyświetleń. Tymczasem ja wystawiłem auto co prawda niekoniecznie z zamiarem sprzedaży, przeszło 2200 wyświetleń, 41 obserwujących, do tego 0 telefonów i jedna wiadomość z propozycją zamiany na 3,5litrowego diesla serii 5 bmw :lol:
Wumba
Aktywny
 
Posty: 258
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 30 11 2014
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Audi S3 8l
Silnik: 1.8T 225
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002