Jakie auto kupić do 10k

jakie auto kupić do 10k

22 Sty 2012, 12:28

Witam
Chce sobie kupić jakieś auto, intersuje mnie:
*hatchback
*min 90km a najlepiej to powyżej setki
* rozsądne spalanie, ale jaki silniek to nie wiem czy lpg czy ON.
*samochód musi być ładny ze sportowym charakterem, na pewno coś łądniejszego od corsy, punto.
*wyposażenie, elektryka, abs, klimatyzacja, wspomaganie, ale to najmniej istotne najbardziej interesują mnie pierwsze 4 gwiazdki.
Zastanawiałem się już nad wieloma samochodami aż w końcu zgłupiałem, i postanowiłem się Was poradzić.

EDIT zapomniałęm dodać, że auto musi mieć dobrą blachę, bo często będzie stało pod gołym niebem:(
flp
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 09 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie! Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie!
    Jesteś na tym forum pierwszy raz? Szukasz porady co kupić do wybranej przez Ciebie kwoty? Użyj wyszukiwarki! Może znalazła się już odpowiedź na dręczące Ciebie pytanie, a Ty zaoszczędzisz swój czas! Dbaj o forum i ...
    Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu
    Ekojazda to nowoczesny i oszczędny styl prowadzenia auta. Świadomy użytkownik samochodu mądrych wyborów dokonuje jeszcze przed ruszeniem z miejsca, m.in. poprzez dbałość o stan techniczny pojazdu. Warto być ekokierowcą, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI
      GTP Light