Jakie kupić okulary Polaryzacyjne?

29 Maj 2009, 22:18

jakie okulary proponujecie kupic. najlepiej z alegro i juz przetestowane przez kogos. z gory dziekuje;]
nie wiedzialem gdzie dokladnie umiescic to pytanie wiec za pomylke przepraszam.
dawid653
Nowicjusz
 
Posty: 9

30 Maj 2009, 13:00

Odpowiem ci nie z motoryzacyjnego tylko wędkarskiego punktu widzenia ,najlepsze są takie przez ,ktore dobrze widzisz również to co się dzieje pod powierzchnią czystej rzeki,takie są najlepsze okulary polaryzacyjne,ten warunek musi być zachowany!!!
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

30 Maj 2009, 13:59

a jakie bys proponowal z alegro. jakie firmy i mniej wiecej ile trzeba dac na dobre okulary
dawid653
Nowicjusz
 
Posty: 9

30 Maj 2009, 14:20

Nie tak,idż do dobrego sklepu wędkarskiego tam ci doradzą jakie okulary polaryzacyjne i jakiej firmy są najlepsze!Najlepsze stosuja wedkarze łowiący na sztuczne muchy,po prostu widza dzięki tym okularom jak ryba podpływa do przynęty.Kiedyś był program z Tomaszem Sikorą(najlepszy polski wędkarz),demonstrował jakie są róznice w widzeniu między okularami polaryzacyjnymi wysokiej jakości a zwykłymi fajami,róznica kolosalna a ceny podobne.Mogę ci tylko podpowiedzieć abyś celował w produkty firm takich jak szwedzkie ABU,angielski BROWNING,japońskie SHIMANO,koreańskie MIKADO,amerykański JAXON,jest wiele znaczących i świetnych firm,wędkarzom potrzebny jest sprzęt najwyższej jakości ,tutaj buble się nie sprawdzaja(łowienie pod słonce wiele godzin itd).

[ Dodano: Sob Maj 30, 2009 15:41 ]
Jeszcze jedno musisz wiedzieć,są dwa typy okularów polaryzacyjnych czyli rozjaśniające AM oraz ściemniająceSM,myślę że można kupić i takie i takie w jednym (kwestia ceny),teraz patrzyłem na ceny okularow np.ABU ,można kupic już od 45 zlotych,nie jest żle.Poszukaj sobie w internecie.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

11 Paź 2013, 08:26

Ja swoje okulary kupiłem na stronie c-you. Jeśli ktoś potrzebuje dobrych okularów, to śmiało mogę polecić ich, bo mają naprawdę szeroką gamę dostępnych modeli.
karolove
Początkujący
 
Posty: 74
Prawo jazdy: 01 06 1988
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Renault Megane III RS
Silnik: 2000cm3 250KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

30 Kwi 2014, 09:49

no właśnie ja też się zastanawiam nad takimi okularami, czy ktoś z was może ma takie okulary dla kierowców i powie mi, czy spełniają swoją funkcję?
For-Sys
Nowicjusz
 
Posty: 44
Miejscowość: krakow/lzn

08 Lip 2014, 10:34

jeżeli chcesz trochę więcej zainwestować to radzę ci kup okulary oakley są to chyba najlepsze okulary przeciwsłoneczne w jakich udało mi się chodzić
dawid22
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Audi R8
Silnik: 4,2

22 Lut 2016, 08:17

Do samochodu okulary muszą być z polaryzacją, dla bezpieczeństwa. Najlepsze będą pewnie raybany, ale w zależności od naszego budżetu inne marki także wchodzą w grę oczywiście. Sam noszę ten model Ray Ban.
paweljo
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 19 09 1971
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: audi
Paliwo: Benzyna
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010

01 Kwi 2016, 12:48

Ja kupiłem z polaryzacją. Przedział cenowy mają różny. Bardzo dobry model i na pewno tańszy od oakley i ray ban to Arctica.
Sasire
Obserwowany
 
Posty: 2
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

04 Lis 2016, 09:25

Oakley chyba najlepsze co nie? Np. takie:
Zdjęcie

Zawsze łatwiej doradzać znając budżet do wykorzystania ;-)
kierowiec
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: czewa

18 Sty 2017, 11:28

Najlepiej zrobisz przymierzając dane okulary czy akurat Tobie będzie w nich dobrze i wygodnie, bo to przecież także ma duże znaczenie. Koszt zakupu takich okularów polaryzacyjnych dobrej marki to około 100zł wzwyż.
Bracks
Nowicjusz
 
Posty: 34
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Citroen c5
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

25 Maj 2017, 09:56

Najlepiej poradzić się po prostu optyka, żeby kupując pierwsze lepsze nie narobić sobie krzywdy:) Więcej na temat różnego typu okularów możesz przeczytać szukając tematów o progresywnych okularach.
Samochodzik10
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 19 12 1980
Auto: vw

27 Maj 2017, 21:32

Takich rzeczy nie kupuje się w ciemno przez Internet.
Merk
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: Audi

04 Maj 2018, 07:43

Duży wybór ciekawych, modnych soczewek mają w Oko Design (ich strona -oko-design.com). DUŻA oferta – sprzedają oprawki, przygotowują na indywidualne zamówienie soczewki, robią badania, szlifują, naprawiają, także można wszystko zawsze załatwić w jednym miejscu bez jeżdżenia po mieście i szukania kolejnych usługodawców. To mi się tutaj rzeczywiście podoba, można zaoszczędzić czas.
karollinetty
Nowicjusz
 
Posty: 19
Prawo jazdy: 17 01 1989
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Audi A4 B7
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna

12 Lip 2018, 13:19

Ja mogę Wam polecić okulary Diesel - mój mąż dostał je ode mnie na święta i do dzisiaj sobie je chwali :)
ruda2114
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 18 10 2007
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Ford Galaxy
Silnik: 2,0
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001