Jakie Ubezpieczenie

Jakie Ubezpieczenie

30 Sie 2010, 17:05

Próbowałem ostatnio ogarnąć temat ubezpieczeń, jest tego tak dużo że mam problem żeby znaleźć to co mnie interesuje oferta za ofertą a konkretów brak. Chciałem też ogólnie poczytać w jakimś kompetentnym źródle no i co ? Okazuje się że po 4 dniach znalazłem na internecie taki portal stąd mój post żeby zaoszczędzić czasu pozostałym którzy będą potrzebować czegoś takiego jest taki o Kalkulator OC AC NNW (na naszej stronie) ale jest to wszystko zebrane i moderowane może ktoś skorzysta może nie tak czy inaczej dzielę się rozwiązaniem mojego problemu.
Ostatnio edytowany przez griff, 30 Sie 2010, 23:09, edytowano w sumie 1 raz
griff
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie
    Silnik nowego Audi S3 Nowo zbudowana jednostka napędowa 2.0 TFSI o mocy 221 kW (300 KM) i momencie obrotowym 380 Nm Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy , zużycie benzyny: 6,9 litra na 100 km (z przekładnią S tronic)Sportowy ...
    Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska
    Wiemy już, jak będzie wyglądała Corolla 2017 dostępna w Ameryce. Bestseller Toyoty ma przeprojektowany przód, unowocześnione wyposażenie we wnętrzu i nowe systemy bezpieczeństwa. Górny grill jest teraz jeszcze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI