Jeep Grand Cherokee Problem z przełączaniem na gaz

[Jeep Grand Cherokee] Problem z przełączaniem na gaz

05 Lip 2007, 16:44

jak zimny wszystko ok ale jak temp na zewnątrz pow 25c po ok 30km jak zgasze juz nie przełączy. Wystarczy odczekac ok 45 min az ostygnie i wszystko ok Pomocy :cry:
Sekwencja 2 gen odpala na benzynie i przy ok 2000obr przełącza na gaz automatycznie
fidos24
Nowicjusz

Re: (Jeep Grand Cherokee) Problem z przełączaniem na gaz

05 Lip 2007, 18:31

:shock: Wybacz, Kolego, ale sekwencja nie może być II generacji, ponieważ II-ga generacja nie jest sekwencją, tylko instalacją do silników zasilanych benzyną z jednopunktowym wtryskiem...Zatem? Podjedź do serwisu, gdzie instalację montowano, bo sam tego nie naprawisz. :wink:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny

Miejscowość: Mosina

Re: (Jeep Grand Cherokee) Problem z przełączaniem na gaz

05 Lip 2007, 19:14

pewnie masz racje ja na tym sie nie znam, ktoś mi powiedział ze właśnie tą instalacje mam. Pewnie mam sekwencje sielnik 3,7 V6 210km 2005r.. Niestety kupiłem już z instalacją gazową, byłem już w warsztacie który zakłada podobne instalacje, ale nie wiedzą co może być przyczyną (brak oprogramowania do zdjagnozowania). Chodzi mi nie oto jak mam to naprawic, ale co to może być i co mówić w warsztacie.
fidos24
Nowicjusz

Re: [Jeep Grand Cherokee] Problem z przełączaniem na gaz

31 Lip 2007, 11:45

fidos24 napisał(a):i co mówić w warsztacie.

To co napisałeś w pierwszym poście.
=DAMIAN=
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem
    Mitsubishi Lancer zostało uznane przez specjalistów z firmy Warranty Direct za najbardziej niezawodny model ostatnich 15 lat. Obchodząca 15 urodziny firma poddała analizie ponad 200 tyś. aktualnych i wygasłych polis ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50